בפאריס סן ז'רמן חגגו כל הלילה (בין ראשון לשני) את החזרת תואר אליפות צרפת לבירה בעקבות ה-1:7 הגדול על האלופה היוצאת מונאקו, אבל מסתבר שלצד השמחה הגדולה, קיימת גם אכזבה גדולה מהיחס של הכוכב הפצוע ניימאר, שמחלים מניתוח במולדתו ברזיל ובחר לשחק פוקר ברשת בזמן המשחק.

הכוכב הגדול שהגיע מברצלונה תמורת 222 מיליון יורו בקיץ לא מראה יותר מדי התעניינות בקבוצה מזה זמן רב ועל פי דיווחים רבים רוצה לעזוב את פאריס אחרי שיבריא ולחזור לספרד, לריאל מדריד. בתקשורת הצרפתית העבירו ביקורות קשה על קפטן הסלסאו, שטרח להעלות בעצמו תמונה של משחק הפוקר ששיחק, כשברקע המשחק של חבריו מול מונאקו. אגב, מי שכן נכח אתמול בתא הכבוד בפאריס היה אביו של ניימאר, שעל פי הדיווחים מעוניין לסגור את העברתו לריאל לפני המונדיאל ברוסיה בקיץ.

משחק הפוקר של ניימאר (אינסטגרם)משחק הפוקר של ניימאר (אינסטגרם)

אבל היו גם חגיגות, הכותרת ב”לאקיפ” זעקה: "הנסיכים מתים, יחי המלך!". המאמן אונאי אמרי סיכם את העונה: "הקבוצה שמרה על רמת המשחק והדרישות שלי לאורך כל העונה. היום היה אישור של מה שרצינו לעשות, בבית, מול האוהדים שלנו. הראינו את ההבדל ושמרנו על האינטנסיביות שלנו במשך 90 דקות. אנחנו נעשה ניתוח מלא של העונה לאחר הגביע. עם שבע אליפויות, פאריס עדיין מאחורי קבוצות כמו סן אטיין או מרסאיי, כך שיש עדיין עבודה לעשות. הצוות שלנו מוצק. זה טוב לעתיד, לליגה ולליגת האלופות. עם סבלנות, אנחנו יכולים לנצח גם שם".

מנגד, אמר המאמן המובס לאונרדו ז'רדים: "המשחק הזה היה רע מאוד, כמעט סיוט. זה לילה רע מאוד. אנחנו צריכים להתחיל מחדש לקראת המשחק הבא, העונה לא נגמרה. אנחנו עדיין שואפים למקום השני. זו תבוסה, הפסדנו בגדול. אבל הגרוע ביותר הוא המשחק ששיחקנו. איבדנו את עצמנו במסדרונות, הכל עבד קשה. בראש שלי זו תבוסה קשה שעלולה להשאיר עקבות".

רוצים להגשים חלום ולטוס למשחק בליגה הספרדית? לחצו כאן לחבילות הספורט של ONE TRAVEL >>