ראיקוביץ’ שמע “כן”

מזל טוב לאיש בין הקורות של מכבי תל אביב, פרדראג ראיקוביץ’. לאחר זוגיות ארוכה, השוער הסרבי בן ה-22 של הצהובים ירד על הברכיים בזמן ארוחה חגיגית במיוחד בלב תל אביב ושמע את בחירת ליבו, אנה קאקיץ’, אומרת לו “כן”. מזל טוב לזוג המאושר.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מרגש: ראיקוביץ׳ מציע נישואין באמצע מסעדה

הערכה מקצועית

בקרואטיה לא ישכחו עוד הרבה זמן את הניצחון בחצי גמר המונדיאל נגד אנגליה, אבל אחד האנשים הכי זכורים מאותו ניצחון גדול הוא בכלל לא קרואטי. הצלם המקסיקני, יורי קורטז, שהפך לכוכב אחרי ששחקני הנבחרת הבלקנית התרסקו עליו בחגיגות השער השני, זכה לכבוד גדול ממשרד התיירות הקרואטי, שהזמין אותו להתארח במדינה למשך שבוע. 

פרידה מרגשת 

רגע אחרי הזכייה בתואר אלופת העולם ולפני שהם חוזרים הביתה למצעד הניצחון המסורתי, שחקני נבחרת צרפת ערכו פרידה מעובדי המלון בו שהו ברוסיה. מיותר לציין כי העובדים רצו להרגיש קצת תהילת עולם והתחבקו עם כל שחקן אפשרי, לפני שאלה עזבו את מוסקבה בחזרה למולדתם.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
איך הגיבו עובדות המלון כשהצרפתים עזבו?

מדי הבלוז החדשים 

לאחר המינוי של מאוריציו סארי למאמן הקבוצה והחתמתו של ז’ורז’יניו, צ’לסי הציגה את תלבושת החוץ לעונה החדשה. הבלוז יחזרו ללבוש צהוב במשחקי החוץ, כאשר אחד הפרזנטורים הוא לא אחר מאשר, אדן הזאר, שמקושר בשבועות האחרונים לאלופת אירופה, ריאל מדריד.