# שחקני מכבי תל אביב הצליחו להטריף הערב (ראשון) את הרשת. בזמן שכולם עוסקים בגמר המונדיאל ובזכייה של צרפת, תמונה שצולמה בביתו של עידן ורד הצליחה להדליק את אוהדי מכבי ת”א, מכבי חיפה ובית”ר ירושלים. ב”סטורי” של דור מיכה ב”אינסטגרם” הועלתה התמונה התמימה ובה נראים קשר מכבי ת”א יחד עם איתי שכטר, אלירן עטר, עומר אצילי ואייל גולסה, כשהם צופים בגמר מביתו של ורד. כזכור, הצהובים רצו לצרף את קשר בית”ר ירושלים, אולם זאת על פי הדיווחים, קרובה יותר לסגור את מעברו למכבי חיפה. האם אנחנו בדרך לתפנית? 

# ג’יימי קראגר, אקס ליברפול ופרשן בהווה, העלה תמונה שיכולה להתפרש כעקיצה לעברו של ג’רדאן שאקירי, שחקן הרכש החדש של ליברפול שהתברך במבנה גוף מעט שונה משאר הכדורגלנים שאנחנו מכירים...שאקירי אגב קיבל את המספר 23 בליברפול, המספר אותו לבש קראגר במשך כל הקריירה.

# כולנו יודעים שכדורגל יכול להיות השער לשלום בין העמים, ואוהדים ישראלים נפגשו במוסקבה עם אוהדים איראנים והוכיחו שאפשר גם אחרת.

אוהדים ישראלים ואיראנים במוסקבה (מערכת ONE)אוהדים ישראלים ואיראנים במוסקבה (מערכת ONE)

קריסטינה מלאדנוביץ הצרפתייה כבר מוכנה לגמר המונדיאל, והוכיחה לנו שהיא יודעת לשלוט בכדורים אחרים פרט לכדור טניס. מרשים.

# גם נבחרת העתודה של צרפת שנמצאת בימים אלה באליפות אירופה, שלחה מסר של תמיכה לנבחרת הבוגרת שלה, ובעיקר לאנטואן גריזמן ולחגיגה המיוחדת שלו.

# אוהדי נבחרת צרפת כבר כבשו את השאנז אליזה, וגם הרכבים מוכנים לגמר…