בצל השמועות על מעברו של לוקה מודריץ’ מריאל מדריד לאינטר, נראה שהקרואטי החליט היום (שישי) להישאר באלופת אירופה, כך דווח ב”אס”. על פי אותם דיווחים ריאל מדריד הציעה לקשר שדרוג משמעותי לחוזהו בקבוצה, דבר שכנראה ריצה אותו והוביל להחלטתו להמשיך בלבן. סגן אלוף העולם אף העלה תמונה מאימון הלבנים בדף הטוויטר שלו, במה שרק מחזק את הטענות. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
חוזר למדריד: צפו בהתעופפויות של קורטואה

כולם חשבו שסאגת עזיבתו האפשרית של מודריץ’ קיבלה תפנית נוספת, כשאלופת אירופה פרסמה בחשבונות הטוויטר והפייסבוק שלה תמונת קאבר חדשה שכוללת חמישה שחקנים, אך לא כוללת את הקרואטי.

כזכור, מודריץ’ זכה בתואר השחקן המצטיין של מונדיאל 2018 מה שהעלה את קרנו וברור שבימים כתיקונם קבוצתו הייתה בוחרת להציג אותו בין השחקנים הבולטים שלה. הבחירה בטוני קרוס, מרסלו, סרחיו ראמוס, קארים בנזמה וגארת’ בייל יכלה להוות רמז לעזיבה אפשרית של הקשר הנהדר.

תמונת הקאבר של ריאל מדריד (טוויטר)תמונת הקאבר של ריאל מדריד (טוויטר)

כידוע, זה זמן מה שמודריץ’ מחוזר על-ידי אינטר, שמעוניינת להביא את הקשר כאשר דיווחים באיטליה גורסים כי העסקה שהציעו לקרואטי בן ה-32 היא חוזה ל-6 שנים במסגרתו הוא יכל להרוויח לא פחות מ-10 מיליון יורו לעונה, כאשר השכר המרשים יוענק לו עד הגיעו לגיל 38. למרות ההצעה המפתה, נראה שהקרואטי קיבל את ההחלטה להמשיך בלבן, כשהעלה לדף הטוויטר שלו תמונה מאימון הבלאנקוס עם הכיתוב: “חוזרים לעבודה”.

עוד בריאל מדריד, ב”מארקה” נערך משאל לאוהדים, שהיו צריכים להכריע מי צריך לפתוח בשער בין טיבו קורטואה לקיילור נבאס. השוער הקוסטה ריקני אמנם היה הבחירה מספר אחת של זינדין זידאן, ועמד בשער בשלושת העונות בהן זכו הבלאנקוס ברציפות בליגת האלופות, אך מי שנבחר ברוב של 66 אחוזים מהקולות היה דווקא הבלגי. מי שיקבע בסופו של דבר יהיה כמובן המאמן החדש של הבלאנקוס, ז’ולן לופטגי.

רוצים להגשים חלום ולטוס למשחק בליגה הספרדית? לחצו כאן לחבילות הספורט של ONE TRAVEL >>