לאונרדו בונוצ’י חוזר הביתה. הבלם הוצג היום (שישי) ביובנטוס, אליה שב לקדנציה שנייה לאחר ששיחק במילאן בעונה שעברה. במסיבת העיתונאים שיתף האיטלקי את הסיבות לחזרתו לאלופה, דיבר על היחסים עם מאמנו החדש – ישן, מסימיליאנו אלגרי, ואפילו התייחס לכוכב החדש של הביאנקונרי, כריסטיאנו רונאלדו.

הליגה האיטלקית תשודר בהמשך החודש בערוץ ONE2 בפרטנר TV, באיכות שידור HD.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בקרוב בערוץ ONE2: שידורי הליגה האיטלקית

“התגעגעתי ליובנטוס, זה הבית שלי ואני חוזר בוגר יותר ועם רצון לנצח כאן”, אמר בונוצ’י, “כשבחרתי לעזוב זה היה מתוך רגע של כעס, רגשות העצבים הובילו אותי להחלטה, אך שוחחתי עם אלגרי והגענו להבנות”, הוסיף הבלם שלא הסכים עם התנהלותו של המאמן בגמר ליגת האלופות נגד ריאל מדריד ב-2017.

קפטן מילאן בעונה האחרונה מודע לכך שהמעבר לאדומים שחורים הרגיז לא מעט את אוהדי יובנטוס, והגיב גם לכך: “אני מבין ומכבד את הקהל, בהתחלה חשבתי שהמעבר יכול לעזור לי, אך באמצע העונה כבר הבנתי שהשארתי את הלב שלי בטורינו. מאותו רגע כל מה שרציתי הוא לחזור ליובנטוס, ואני אקבל את שריקות הבוז מהאוהדים אך אהפוך אותם עם הזמן למחיאות כפיים”.

לאונרדו בונוצ'י במדי מילאן. הבעיות עם אלגרי נפתרו והוא רצה לחזור הביתה (רויטרס)לאונרדו בונוצ'י במדי מילאן. הבעיות עם אלגרי נפתרו והוא רצה לחזור הביתה (רויטרס)

גם שמו של כריסטיאנו רונאלדו עלה, והכוכב שתסכל במשך שנים את בונוצ’י זכה לשבחים מחברו החדש: “לפחות עכשיו כשנשחק מול ריאל מדריד המשחק לא יתחיל ב-1:0 להם. כולנו נלמד ממנו באימונים, הוא תמיד מרוכז. כמובן שהוא יעלה את הרמה בסגל וייצור קבוצה יותר תחרותית, אני בר מזל לחזור למועדון עם כאלה שחקנים נהדרים”.