רכש נוצץ בדרך להפועל ירושלים: הגארד ג'יימס פלדיין סיכם את תנאיו בקבוצה ויחזק את הקו האחורי של עודד קטש. הגארד הגיע בימים האחרונים להסכם על שחרורו מקבוצתו בעונה החולפת, הכוכב האדום בלגרד, ויחתום לשנה בקבוצה שתשחק בעונה הקרובה בליגת האלופות של פיב”א. מקורבים לשחקן אישרו ל-ONE כי פלדיין ישחק בירושלים בעונה הבאה.

האמריקאי החזיק בחוזה לעונה נוספת בכוכב האדום בלגרד, אבל בימים האחרונים התבשר על ידי הסרבים כי עליו למצוא קבוצה לעונה הבאה מכיוון שאין הם יכולים לעמוד בשכרו. הפועל ירושלים, שחיפשה שחקן בעמדה, נכנסה לתמונה וכאמור סיכמה עם השחקן. שכרו יהיה נמוך מזה שהרוויח בחוזה אצל הסרבים. 

עודד קטש, ממשיך לחזק את הקו האחורי (אורן בן חקון)עודד קטש, ממשיך לחזק את הקו האחורי (אורן בן חקון)

פלדיין (30, 1.93 מ’), רשם בעונה שעברה במדים האדומים-לבנים בבירת סרביה ממוצעים של 11.6 נקודות ו-2.9 אסיסטים ביורוליג. השחקן זכור בעיקר בזכות התקופה בת השנתיים בה בילה במדיי פנאתינייקוס היוונית. במהלך הקריירה הספיק לשחק גם בקאנטו האיטלקית ופואנלברדה הספרדית. 

כעת, מצטרף פלדיין לקו האחורי שכולל את ג'ייקובן בראון, בר טימור, תמיר בלאט ויוגב אוחיון. ירושלים צירפה עד כה גם את ג'וש אוונס, כריס ג'ונסון ואלכס צ'וברביץ'. המשימה הבאה של קטש תהיה למצוא גבוה נוסף שיחזק את הקבוצה. מצבו של טיישון תומאס עדיין לא ברור כשהאדומים החליטו שלא להנחיתו כרגע בישראל עד אשר תתקבל החלטה בעניינו.