לאט אבל בטוח הפועל עפולה ממשיכה בבניית הסגל שלה לעונה הבאה בליגה הלאומית. הקבוצה מבירת העמק החתימה את הסנטר האמריקאי קאהים סירייט (31, 2.06) כזר הראשון שלה לעונה הקרובה.

סירייט, בוגר מכללת רוד איילנד, שיחק במשך ארבע עונות במדי דמיר אינסאט בויוקצ’קמצ’ה מהליגה הבכירה בטורקיה והעמיד מספרים נהדרים של 10 נקודות ו-3.7 כדורים חוזרים ב-21 משחקים. לפני כן שיחק בליגה הטורקית השנייה ונבחר לזר ולסנטר המצטיין של הליגה. 

סירייט אמר לאחר שחתם לעונה הקרובה בעפולה כי: “מודה למועדון על ההזדמנות שניתנה לי. אני נרגש מאוד לקראת המפגש עם הנהלת המועדון, המאמנים וצוות השחקנים”. הוא סיים בהבטחה שהעונה הקרובה תהיה טובה מאוד למועדון העפולאי.

ניר קפלן מאמן הקבוצה אמר לאחר החתמתו: "אני מאוד מרוצה מההחתמה של קאהים. זה הישג גדול למועדון שלנו להביא שחקן ברמה שלו לליגה ואנחנו יודעים בוודאות שהחתמנו את אחד הגבוהים הדומיננטיים בליגה".

ניר קפלן (רדאד ג'בארה)ניר קפלן (רדאד ג'בארה)

בתוך כך, הפועל חיפה החתימה את הפאוור פורוורד עמית זיס הצעיר (18, 1.96), שבעונה שעברה שיחק במכבי קריית גת והעפיל איתה עד לגמר הפלייאוף של הלאומית, בטרם התפרקה. זיס גדל במחלקת הנוער של מכבי תל אביב ולאורך השנים השתייך לכל נבחרות ישראל.

זיו בן צבי (26, 1.88), ששיחק בעונה שעברה בעירוני נהריה והעמיד במדיה בליגת ווינר סל ממוצעים של 3.2 נקודות ו-2.2 אסיסטים ב-11 דקות לערב ולפני כן עבר בהפועל גלבוע/גליל, חתם במכבי קריית מוצקין מהלאומית שמתקרבת להשלמת קאדר השחקנים הישראלי שלה.