הקיץ הסיזיפי של מכבי תל אביב נמשך ול-ONE נודע היום (רביעי) לראשונה כי הצהובים עובדים על השאלת הגארד קנדריק ריי. המטרה: החתמת זר נוסף לעמדה מספר 3 ומתן דקות ליובל זוסמן. המהלך נובע מכך שבסגל הצהוב אין שחקן טבעי בעמדה הזו כאשר חיפושים אחר קבוצה שתקלוט את האמריקאי כבר החלו. 

בקבוצה מבינים כי סגל יורוליג ללא שחקן בכיר בעמדה הזו עלול ליצור בעיות ואם יימצא שחקן מתאים, הצהובים לא יהססו להחתימו. בנוסף, ישנו רצון גדול בקבוצה לתת דקות משחק ליובל זוסמן בעמדות הגארד. הצוות המקצועי התרשם מאוד מיכולתו של זוסמן באליפות אירופה בה זכתה נבחרת ישראל כאשר הנטייה היא לשלבו בעיקר בעמדה מספר 2 בה יועד לשחק כאמור האמריקאי. 

יובל זוסמן (שחר גרוס)יובל זוסמן (שחר גרוס)

כזכור, ריי (24, 1.88) חתם אצל הצהובים לשנתיים מובטחות עם אופציה לשנה נוספת. בעונה החולפת שיחק בנימבורק הצ'כית תחת אורן עמיאל, כאשר מכבי ת”א הפעילה את סעיף היציאה שלו עבור 50,000 דולרים. ב-39 משחקים הוא קלע 13.6 נקודות והוריד 4 כדורים חוזרים למשחק ונבחר ל-MVP הליגה המקומית. 

הצהובים ממשיכים במאמציהם להשלים את מצב הגבוהים עם גבוה זר נוסף. כפי שפרסמנו כאן לראשונה ב-ONE, במכבי ת”א התבשרו כי למרות שסיכם בקבוצה, טרבור בוקר לא יגיע וכעת שוקלים בקבוצה להמתין לניפויים ממחנות ה-NBA.