מ.ס אשדוד סיימה אמש (שישי) את הכנותיה לקראת משחקה מול אלופת המדינה, הפועל באר שבע, שיתקיים ב-20:30 באצטדיון הי״א. אשדוד מגיעה למשחק לאחר ניצחון והפסד במחזורי הפתיחה, בהם רשמו יכולת סבירה וכבר נרשמה ביקורת בסביבתו של המאמן, בלגויה מילבסקי. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
האסלביינק: "באתי לב"ש בכדי לזכות בתארים"

המאמן הזהיר את שחקניו באסיפות הוידאו ממאור מליקסון וכמו כן, מהרכש החדש של באר שבע, נייג'ל האסלביינק: ״כל משחק הוא לא קל״ אמר מילבסקי, והוסיף: ״אם אתה לא עובד ועושה את המאה אחוז שלך על המגרש, אז כל משחק יהיה קשה עבורך. השחקנים שלי יגיעו לעשות הכל כדי לבוא מוכנים ולעשות את המקסימום כדי להוציא תוצאה טובה. נכון שלא עשינו דברים טובים במשחק הקודם, אבל אנחנו ננסה לשפר לפחות חלק במשחק נגד באר שבע. אם לא ננצח, לא נוכל להיות תחרותיים בליגה הזאת״.

בלגויה מילבסקי (שחר גרוס)בלגויה מילבסקי (שחר גרוס)

עוד הוסיף המקדוני: ״שמעתי על השינויים של באר שבע, אבל כל משחק הוא שונה, זאת אומרת שאנחנו מוכנים לשחק את המשחק שלנו ואנחנו נהיה מרוכזים בעצמנו. אם לא נאמין שיהיה בסדר, לא יהיה בסדר״.

על גדי קינדה שחזר לאימונים עם יתר הקבוצה אך לא יכלל בסגל למחר: ״אני שמח שגדי חזר להתאמן איתנו, נראה באימונים הקרובים איך הוא יהיה ואז לפי זה נחליט. אנחנו נרצה לשתף אותו בצורה כזו שנוכל להשתמש בו לכל העונה״.

גדי קינדה (איציק קדוש)גדי קינדה (איציק קדוש)

בהיבט המקצועי, כמו במהלך השבוע תירגל שוב המאמן את יובל יעקובוביץ׳ ובן רייכרט במרכז המגרש, אך עם זאת גם שילב בתרגול את לאונרד אווסו במקומו של האחרון. בחלק ההתקפי, נראה כי פיליפ קנזביץ׳ המאכזב יסופסל ובמקומו יעלה בנצי מושל לצידו של רומן אבראן, כשבחוד יהיה זה יוסיפ איבנצ׳יץ שיערוך בכורה בהרכב. דודו ביטון, עמראן אלקרינאוי ודין דוד מחוץ לסגל. 

רייכרט עצמו התייחס למשחק מחר ולהזדמנות להוכיח את עצמו מחדש במשחק מסוג זה: ״כולם יודעים שמשחק נגד באר שבע זה משחק עם המון חשיפה אבל אני פחות מסתכל על עצמי במשחק הזה, אלא על הקבוצה כולה. אנחנו נגיע מוכנים ונעשה הכל כדי להוציא נקודות במשחק הזה, אנחנו לא הולכים לוותר על שום משחק. עם כל הכבוד לבאר שבע, ואנחנו נותנים להם הרבה כבוד, אני לא ממש מסתכל עליהם כרגע. הם עברו מה שהם עברו בחלון ההעברות ואנחנו עוברים את מה שאנחנו עוברים, אז אנחנו מסתכלים על עצמנו כדי להיות מוכנים ולעשות את העבודה שלנו. אני חושב שנגד מכבי חיפה הראנו כמה דברים טובים, היו לנו כמה הזדמנויות שיכלו להיגמר אחרת, אבל הפקנו לקחים בתור קבוצה ואנחנו מגיעים מוכנים למשחק״.

בן רייכרט. רוצה להוכיח (אחמד מוררה)בן רייכרט. רוצה להוכיח (אחמד מוררה)

ההשתלבות שלו בקבוצה: ״אשדוד זאת חממה לכל שחקן שמגיע לפה, זה בית חם. השתלבתי פה מצוין מכל הבחינות ואני מתחיל להיכנס לכושר משחק, מחכה להזדמנות שלי וכשאקבל אותה, אני רוצה להוכיח על המגרש״.

הרכב משוער: יואב ג׳ראפי, טום בן זקן, ניר ברדע, עמית ביטון, קרלו ברוסיץ׳, אביב סולומון, בן רייכרט (לאונרד אווסו), יובל יעקובוביץ׳, רומן אבראן, בנצי מושל ויוסיפ איבנצ׳יץ.