הפועל תל אביב מתכוננת ליום שבו יירד המסך מעל עונת 2018/19, לקראת ההכנות לעונה הבאה שיחלו לאחר אחרי המחזור האחרון מול מכבי פתח תקווה, כאשר לאחרונה במתחם חודורוב סגרו את נושא מחנה האימונים לקיץ בקרוב. ל-ONE נודע כי בוולפסון בחרו את מלון "בוניפציו" בעיירה קמפה שבפולין.

כפי שכבר פורסם ב-ONE, בחודשים האחרונים התקבלה בהפועל ת"א ההחלטה שלא לקיים את המחנה השנה במלון רמס שנמצא ליד אופלניצה, היכן שהאדומים ביצעו את הכנותיהם בטרום העונה כמה פעמים בשנים האחרונות, וזאת עקב העובדה שבאותו הזמן תיערך אליפות אירופה עד גיל 19 בפולין והמלון יהיה בתפוסה מלאה.  

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
שביט: ניסינו להביא אנרגיות חדשות

בכל מקרה, לאחר שמנהל הקבוצה מורדי דדון ומאמן הכושר עופר דורון טסו לפולין באמצע חודש מרץ כדי לבחון מספר אפשרויות לקיום המחנה, הנושא הובא להחלטת ההנהלה שהכריעה לגבי המלון שבעיירה המרוחקת כ-40 דקות מוורשה. האדומים ימריאו למחנה ב-14 ביולי למשך כ-10 ימים, כאשר במחנה הם אמורים לקיים שלושה משחקי אימון אך יריבות טרם נסגרו סופית. שלושה ימים לאחר חזרת הקבוצה לארץ, היא תערוך את משחקה הראשון בגביע הטוטו 2019/2020.

מדובר במלון ארבעה כוכבים בסטנדרט גבוה ששימש לא מעט פעמים את הקבוצות הבכירות בפולין כמו לגיה ורשה, לך פוזנן ו-ויסלה קראקוב, כאשר המתחם כולל מגרשים שעומדים בתקנים של אופ"א, בריכות מקורות וחיצוניות, חדר כושר, מרכז בריאות, מגרש טניס, אולם ספורט רב תכליתי, מסלול אופניים, מגרש חול לכדורעף ופוצ'יוולי, ספא וכדומה.

בתוך כך, בשל אותה פציעה במפשעה שגרמה לו להיעדר במשחק מול הפועל רעננה, עידן כהן, שכבר הספיק לשוב להרכב ב-0:3 על בני סכנין, לא התאמן היום ובוולפסון יעקבו אחר מצבו בימים הקרובים לקראת מכבי פ"ת.

אקאנס להפועל ת"א: שלמו מיידית על מלקה

הפועל תל אביב אמנם כבר מימשה בפועל את האופציה שיש לה על אולריש מלקה, הבלם הצעיר מחוף השנהב שהושאל מאקאנס הפינית בקיץ האחרון, אולם עדיין לא העבירה את הכסף לקבוצת האם שלו שהעבירה מסר ישיר למתחם חודורוב ביממה האחרונה: שלמו מיידית על מלקה, ולא ההסכם מבוטל. הפועל ת"א רוצה לפרוס את הסכום שנסגר בין המועדונים לתשלומים וכרגע אין הסכמה בנוגע לכך.

 מלקה (משמאל) במדי בני לוד (נעם מורנו) מלקה (משמאל) במדי בני לוד (נעם מורנו)

ל-ONE נודע כי לשחקן, קפטן הנבחרת עד גיל 20 של מדינתו בעבר, שיחגוג 20 בסוף החודש, הצעות נוספות, כשקבוצתו מחכה לתשלום בשבוע האחרון, לאחר שהדד-ליין למימוש האופציה עליו היה עד ה-30 באפריל וכעת היא דורשת את השלמת העסקה שכבר חתומה למעשה.

מאז, הוא הושאל לבני לוד ורשם עד כה 30 הופעות בליגה הלאומית וכבש שער אחד, כשהציג יכולת ששכנעה את הפועל ת"א לממש את האופציה עליו ולרכוש אותו מעשית ובכך חוזהו לארבע העונות הבאות ייכנס לתוקף. בוולפסון טוענים כי ישנו סיכוי שהוא אף יישאר בסגל הקבוצה ולא יושאל שוב, בכפוף כמובן להתפתחויות בחלון ההעברות בנוגע לאדי גוטליב ואוראל דגני.