הפועל תל אביב הודיעה היום (רביעי) על החתמתו של אחמד עאבד, החלוץ בן ה-28 ששיחק בגירסונספור הטורקית בחצי העונה האחרונה, זאת לאחר שכבר חתם לאחרונה על חוזה לשלוש שנים, כפי שנחשף ב-ONE. השחקן חתם אצל האדומים באמצעות סוכן השחקנים אוהד כהן ועורך הדין שרבל ג'ובראן.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אחמד עאבד מוצג בהפועל ת"א

"כיף לי להיות כאן ואני שמח ללבוש את המדים של הפועל", אמר עאבד. "מאמין שעם עבודה קשה נצליח להחזיר את המועדון לימיו הגדולים. כבר לא יכול לחכות לפגוש את הקהל האדיר שאני מכיר טוב דווקא מהצד השני. מאמין שתהיה לנו עונה טובה".

אחמד עאבד עם אוהד כהן ושרבל ג'ובראן

בחוזהו של השחקן מענק אליפות, מענק העפלה לאירופה ומענק על העפלה לשלב הבתים של הליגה האירופית. הוא ילבש את החולצה 7 אותה הוא לובש במשך כל הקריירה. כזכור, קבוצתו הטורקית עדיין צריכה לשלם לעירוני קריית שמונה את התשלום השני על החלוץ, בסך 50 אלף יורו. עאבד, שעזב באמצע העונה החולפת את עירוני קריית שמונה לאחר שש עונות וחצי ועבר לטורקיה, כבש שני שערים ובישל חמישה ב-10 הופעות במדי גירסונספור וכעת הוא ינסה לסייע לאדומים לחזור למרת הגבוהה בישראל.

כידוע, החלוץ מוערך מאוד על ידי קובי רפואה, שניסה להביא אותו למכבי פתח תקווה בשנה שעברה ומכיר אותו מימיו בקבוצה הצפונית. אז, ק"ש ופ"ת כבר סיכמו על מעברו, אולם השחקן לא חתם בסופו של דבר במלאבס. עאבד, שהחזיק בהצעה גבוהה יותר ולארבע שנים מבני סכנין, בחר באדום של הפועל ת"א.

שחקני הפועל ת"א באימון (שחר גרוס)
מרווין פירסמן באימון (שחר גרוס)
קובי רפואה (שחר גרוס)