ההולנדים של מכבי חיפה פחות חזקים בשירה

כמיטב המסורת במכבי חיפה, השחקנים החדשים נותנים ביצוע של שיר בפני כל הסגל והצוות המקצועי במחנה האימונים. הפעם הגיע תורם של צמד השחקנים ההולנדים, אטיין ריינן ומיכיל קראמר, רק שהפעם לא כל כך הלך להם, אולי בגלל השפה שקצת הצחיקה את הנוכחים. ניקיטה רוקאביצה העלה את צמד ההולנדים המזמרים לסטורי וכתב “קטסטרופה”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ההולנדים של מכבי חיפה פחות חזקים בשירה

קורטואה מתחרה בריקוד עם הכוכב הצעיר

הריקודים מתוך המשחק Fortnite כבשו כבר מזמן את עולם הכדורגל, כשראינו לא מעט שחקנים חוגגים עם סגנונות ריקוד שונים. הפעם טיבו קורטואה הראה את יכולתו מול הכוכב בן ה-12 של אנדרלכט, ראיין בונידה, שנחשב להבטחה אדירה בכדורגל הבלגי.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
קורטואה רוקד עם הכוכב הבלגי הצעיר

 

גארת’ סאות’גייט מברך את נבחרת מכבי בריטניה

נבחרת אנגליה תחתום אחה"צ את הופעותיה במונדיאל כשתתמודד מול בלגיה במשחק על המקום השלישי, אך עוד לפני כן מאמנה גארת’ סאות’גייט התפנה לשלוח ברכה לשחקני נבחרת הכדורגל של מכבי בריטניה עד גיל 16, שישחקו במסגרת "משחקי מכבי לנוער", שיחלו ב-23 ביולי בחיפה. "אני שולח מסר לכל המעורבים שיוצאים למשחקי מכבי. בהצלחה. אני מקווה שתהיה לכם חוויה פנטסטית, ושתדעו ליהנות ממנה - מהכדורגל וגם מהאירוע כולו. אני מצפה לשמוע על זה כאשר תחזרו", אמר מאמן הנבחרת האנגלית, שמצוי בקשרי ידידות עם ראשי מכבי בריטניה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
סאות'גייט מברך את שחקני מכבי בריטניה

 

מאב לבן? בנו של לואי טאהא בצעדיו הראשונים בכדורגל

לואי טאהא רוצה להעפיל עם הפועל באר שבע לליגת האלופות השנה וזה התחיל טוב עם ניצחון גדול על פלורה טאלין, אבל בינתיים נראה שהאהבה לכדורגל עוברת בגנים, כאשר הבלם העלה בסטורי את בנו המתוק בן השנה וחצי משחק פיפ”א להנאתו.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בנו של לואי טאהא בצעדיו הראשונים בכדורגל