בני יהודה, שהביסה אמש (שבת) את בית”ר ירושלים 1:5, בונה את עצמה לקראת העתיד והיום הודיעה כי החתימה את ירדן שועה לפני מספר ימים על הארכת חוזהו בבני יהודה עד 2022. שועה, שהגיע לבני יהודה ב-2015 לקבוצת נערים א', עלה לבוגרים בגיל 17 ובעונת 2017/18 שיחק גם בקבוצת הנוער וגם בבוגרים, ובעונה הנוכחית הפך לשחקו הרכב קבוע בבוגרים. מתחילת העונה כבש ירדן שערי שערי ליגה.

לאחר החתימה אמר שועה: "מדובר במהלך טבעי מבחינתי. אני אוהב את המקום הזה ואת האנשים בבני יהודה. אני רוצה לנצל את ההזדמנות להודות להנהלה ולצוות המקצועי על האמון והביטחון שהם מעניקים לי, התפקיד שלי הוא להחזיר להם על המגרש. כתום עולה!".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מרטן: אני רוצה להתנצל בפני האוהדים

בחזרה למשחק, צהלות השמחה של בני יהודה לאחר הניצחון הענק על בית”ר ירושלים, נשמעו בכל פינה בבירה. הכתומים, שחגגו על המגרש עם חמישה שערים, המשיכו את החגיגות עם אוהדיהם שעשו את הדרך לטדי, בחדר ההלבשה עם המון סושי מתנת הבעלים ברק אברמוב וכמו כן בבילוי משותף של חלק מהם לאחר המשחק במסיבה. 

“מגיע לנו, אנחנו עובדים קשה בשביל רגעים כאלה”, אמרו לאחר המשחק במועדון ויצאו בהצהרה נחרצת. “אם ננצח את הפועל חדרה במשחק הבא, אנחנו נהיה חזק בצמרת עד סוף העונה. יש לנו את החלק ההתקפי בין הטובים והכישרוניים בליגה אם לא הכי”.

בשכונת התקווה לא הפסיקו להתמוגג משלישית ההתקפה המוכשרת של הקבוצה, מאוויס צ׳יבוטה, ירדן שועה ודולב חזיזה וזאת לאחר שאותה שלישייה לא הצליחה להפגין יכולת טובה מול הפועל תל אביב במחזור הקודם, אך אמש השלושה השכיחו זאת. כמו כן, בבני יהודה הביעו שביעות רצון על החתמתו של הבלם הספרדי, קרלוס קוויאר, שמדי משחק מצליח לייצב את ההגנה של הכתומים. 

יוסי אבוקסיס (אורן בן חקון)יוסי אבוקסיס (אורן בן חקון)

בבני יהודה צהלו וציינו כי לא סתם אינם מוכנים לוותר על מאמנם, יוסי אבוקסיס: “אין לו ולעבודה שהוא עושה תחליף, זה נכס”. המאמן מצידו טען בעמדת הראיונות בסיום כי מדובר בניצחון הגדול ביותר שלו בקריירה כמאמן, אך ביקש שוב לציין כי השחקנים והצוות צריכים לקבל קרדיט על כך. 

צ׳יבוטה, שיצא במחזור הקודם במושבה די עצבני לאחר משחק חלש, היה השחקן המצטיין של המשחק אמש עם צמד מרשים. “אני לא יכול לסכם את המשחק”, סיפר הקשר בסוף המשחק. “באנו מרוכזים היום, עשינו משחק טוב מה שלא הלך לנו שבוע שעבר אז אני שמח. אני מרגיש טוב פה, יש פה צוות, הנהלה וקהל שמכניסים בי התלהבות ותומכים בי. באופן אישי אני מרגיש טוב פה ותמיד גם הרגשתי ככה. לשמור על מקום שלישי? זה קצת לחלום רחוק מידי, אנחנו צריכים לבוא כל משחק, בכל שבוע לנצח, לחגוג יום-יומיים ולחזור לעבוד כי זה הכוח שלנו. אנחנו צריכים לבוא מרוכזים במשחק הבא, אם נתחיל להתבלבל פה זה לא יהיה הכיוון שלנו”.

שחקני בני יהודה חוגגים (אורן בן חקון)שחקני בני יהודה חוגגים (אורן בן חקון)

צ׳יבוטה התייחס גם לשיתוף הפעולה עם ירדן שועה ואמר: “יש שיתוף פעולה טוב, אנחנו עובדים קשה ביחד. אני חושב שגם מגיע קרדיט לכל הצוות והשחקנים שנותנים לנו להרגיש טוב במגרש, אני שמח שאנחנו מבקיעים אבל הקרדיט מגיע לכולם. אני רואה את ירדן עושה את קפיצת המדרגה, בינתיים הוא פה, הוא מרוכז בקבוצה, נהנה ממנו ומה שיהיה יהיה זאת לא החלטה שלי אלא רק של המועדון ושל ירדן אבל יש לו הכל כדי להגיע לרמות האלה. הוא צריך לעבוד קשה כמו שהוא עובד כל משחק וכל אימון, העתיד לפניו”.