שבוע בלבד אחרי שהפועל חיפה וניר קלינגר זכו למחמאות על כך שפירקו את מכבי נתניה במחזור הפתיחה 0:5, המאמן סופג היום (ראשון) לא מעט ביקורת על יכולת קבוצתו אתמול בהפסד 1:0 להפועל ת"א.

ההחלטה של קלינגר להמשיך ולשחק באותה שיטה של שלושה בלמים ולהשאיר את גילי ורמוט על הספסל כמעט לאורך משחק שלם, הפכה את הפועל חיפה לקבוצה לא יצירתית שמתקשה להגיע לרחבת היריב ולצור מצבי הבקעה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
רפואה: היינו מחויבים, ניצחנו בצדק

הבעלים, יואב כץ, לא חסך בביקורת ישירה על השיטה של מאמנו: “זה היה משחק הכי גרוע שהיה לנו העונה, היה איום ונורא. היינו יותר גרועים מהפועל ת”א בכל הפרמטרים חוץ מדבר אחד וזה עלות של השחקנים על המגרש. משחק שלם לא בעטנו לשער אפילו פעם אחת. שיטת שלושת הבלמים אינה יעילה ברגע שאין לנו משני הצדדים במגרש שני מגנים שיכולים לצור התקפות. דור מלול בסדר, אבל שון גולדברג לא יוצר התקפות, מה שלמעשה מוציא את העוקץ מהשיטה הזאת. למדנו שמה שמתאים מול נתניה לא בהכרח מתאים מול כל קבוצה”.

כעת, הפועל חיפה יוצאת לפגרה עם שלוש נקודות ועד למשחק הבית מול בית"ר ירושלים באצטדיון סמי עופר, שיכול היה להניב הכנסת שיא אם הפועל חיפה הייתה מגיעה מהמקום הראשון. 

שחקני הפועל חיפה מתוסכלים (איציק בלניצקי)שחקני הפועל חיפה מתוסכלים (איציק בלניצקי)

במקביל, בקבוצה מנסים להעביר רשמית את בן אז’ובל. בחיפה כעסו על הפועל עכו, שלא אישרה את שחרורו של השחקן בטענה שלא קיבלה לידיה את הצ'ק בסך 225 אלף שקלים, ואמרו: “בעכו יודעים טוב מאוד שלוקח שלושה עד ארבעה ימים לקבל בארץ את הצ'ק. בכל מקרה אז’ובל יעבור ויהיה בסגל במשחק הבא".