שני כדורגלנים בשנות ה-20 לחייהם, שחקני עירוני קריית שמונה ומ.ס. אשדוד, נעצרו לאחר שעל פי החשד היו מעורבים הלילה (בין ראשון לשני), בתאונת פגע וברח חמורה בשדרות רוקח בתל אביב, בה נפצע קשה נער בן 16 שרכב על אופניים חשמליים. השניים נעצרו על ידי המשטרה שפעלה במהירות, פחות משעה לאחר התאונה. לפי החקירה הראשונית, שחקנה של אשדוד היה ברכב הפוגע. החשד הוא כי הנהג הפוגע המשיך בנסיעה לדרום העיר ונטש שם את הרכב כאשר חברו מקרית שמונה היה מודע לכאורה למה שהתרחש.

בתוך כך, שחקנה של אשדוד יובא הערב להארכת מעצר בבית משפט השלום בתל אביב ואילו השחקן מהקבוצה הצפונית שוחרר למעצר בית בן חמישה ימים. על פי הודעת המשטרה, “לפנות בוקר התקבל במוקד 100 של המשטרה דיווח על תאונת דרכים בשדרות רוקח בתל אביב, בה נפגעו 2 רוכבי אופניים חשמליים כבני 16 מרכב שנמלט מהמקום. מיד עם קבלת הדיווח הגיעו למקום  כוחות משטרה, ביניהם בוחני  תנועה אשר החלו לחקור את נסיבות התאונה. שני החשודים בשנות ה20 לחייהם, ממרכז הארץ. החקירה נמשכת ונבדק בין היתר, חשד לנהיגה בשכרות. משטרת ישראל תמשיך לפעול  נגד נהגים העוברים עבירות ביריונות בכביש ומסכנים חיי המשתמשים בכביש”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
צפו בתאונה בה חשודים שני שחקני כדורגל

ממגן דוד אדום נמסר כי בשעה 03:37 התקבל דיווח במוקד 101 על שני נערים שנפגעו מרכב בעת שרכבו על אופניים בשדרות רוקח מול מגרשי הטניס סמוך לכניסה לחניון האוטובוסים בתל אביב. 

זירת התאונה (דוברות המשטרה) זירת התאונה (דוברות המשטרה)

הפאראמדיקיות של מד”א, רוני שיסגל ושי אלגבסו, סיפרו: “זירת התאונה הייתה קשה, ראינו על הכביש אופניים מרוסקים ובסמוך שכב נער כבן 16 מחוסר הכרה, הוא סבל מפגיעת ראש קשה ופגיעה רב מערכתית. הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים שכלל הנשמה ופינינו אותו תוך המשך טיפול כשמצבו קשה ולא יציב. הנער השני שכב על המדרכה, הוא היה בהכרה וסבל מחבלות בראש ובכל הגוף. לאחר טיפול ראשוני בשטח פינינו אותו לבית חולים כשמצבו בינוני".

מבית החולים איכילוב נמסר כי מוסיף להיות קשה מצבו של אחד מנפגעים בתאונת הדרכים שאירעה הלילה בתל אביב כאשר האחר יצא מכלל סכנה. מאיכילוב נמסר כי “מצבו של אחד מהנפגעים קשה מאוד, הוא מורדם ומונשם ביחידה לטיפול נמרץ כללי. השני במצב קל”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
הפאראמדיקית מספרת על זירת התאונה