חלוץ הפועל באר שבע, טוני וואקמה, קרוב לסיכום בטרבזונספור הטורקית, כך נודע הבוקר (שבת) ל-ONE. בין הצדדים עדיין יש פערים קטנים, אך כאלו שצפויים להיסגר היום בפגישה בין הניגרי, סוכנת השחקנים ויקי ואקנין ונשיא המועדון.

כבר אתמול נרשמה נרשמה התקדמות משמעותית בין וואקמה למועדון הטורקי, אולם בחוזה שהוצע לו היו פערים כספיים מההצעה הראשונית, זאת בשל צניחת הלירה הטורקית ב-16%, לאחר שנשיא ארצות הברית, דונאלד טראמפ, הכפיל את תשלום המס על פלדה ואלומיניום מטורקיה. כעת, היחס עומד על כ-6.43 לירות לדולר. אם לא ירידות השערים הדרמטיות במדינה, כך מספרים מקורבים לעסקה, השחקן היה סוגר כבר אמש.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בכר: ידענו לחזור כמו קבוצה אמיתית

כזכור, וואקמה קיבל הצעה כספית גדולה מטרבזונספור הטורקית – חוזה לשלוש שנים בהן הוא צפוי להרוויח 900 אלף יורו לעונה. אתמול הוא קיבל אישור מבאר שבע להמריא להתרשמות בקבוצה מהליגה הטורקית הבכירה וכבר ערך פגישה עם אנשי המועדון, ששייך לאחמט אאולו, בעלים של מספנות גדולות באיסטנבול.

כידוע, האלופה צפויה לקבל מיליון יורו במסגרת העסקה, אם וואקמה אכן יחתום, שכן הניגרי מסיים את חוזהו בקיץ הבא וכבר מחודש ינואר יוכל לנהל מו"מ עם כל קבוצה שיחפוץ ולעבור בחינם בתום העונה. כמו כן, יצוין כי באר שבע העבירה לוואקמה הצעה לפני כשבועיים והוא השיב בכך שעדיין לא החליט האם ברצונו להישאר בישראל.