על רקע הניסיונות לרכוש את בית”ר ירושלים, המשא ומתן בין משה חוגג המעוניין לרכוש את הקבוצה לבין בעלי הקבוצה אלי טביב יחודש בתחילת השבוע הבא. בשלב זה נראה כי אם הדברים לא יבשילו בתוך מספר ימים בודדים לכדי עסקה, חוגג יסיר את הצעתו ובית״ר תישאר בבעלותו של טביב. 

״הכדור בידיים של אלי טביב״, אמרו בסביבתו של חוגג והוסיפו: ״הגשנו הצעה, טביב יודע מה אנחנו מוכנים לשלם ומה אנחנו מוכנים לקחת עלינו בכל מה שקשור לחובות הקבוצה, אנחנו ממתינים״. 

משה חוגג עם ליאו מסי (יח"צ)משה חוגג עם ליאו מסי (יח"צ)

טביב, שטוען שיש התעניינות נוספת ברכישת קבוצה, יודע גם שאין לו יותר מדי זמן בשל הלחץ של הבקרה להעביר את תקציב הקבוצה בשבוע הבא. אם המועדון הירושלמי לא יימכר, הבעלים יצטרך להעמיד בטוחות בבקרה, ואם יבקש למכור שחקנים כדי לצמצם עלויות לעונה הבאה הוא יתקל בסירוב מצד אלי אוחנה. כמו כן, השחקנים מתוחים מאוד בנוגע לעתידם ולעתיד המועדון וממתינים לתשלום השכר שלהם עבור חודש יולי.

אלי טביב (אורן בן חקון)אלי טביב (אורן בן חקון)

בינתיים, עמותת האוהדים של המועדון הודיעה: “לאחר ישיבת התייעצות עם ראש עיריית ירושלים ניר ברקת החליטה העמותה כי תחל בנקיטת צעדים משפטיים להשבת מניות העמותה שנלקחו לה על ידי מר טביב במהלך השנים האחרונות בניגוד לדין. כמו כן, הוחלט כי בשבוע הבא תפעל העמותה משפטית מול ההתאחדות לכדורגל על מנת לגרום לפתיחת חקירה בעניין הפרת העונש על ידי טביב ומיצוי הדין בעניינו נוכח החשדות הכבדים להפרת עונש השעייה. לצורך זאת פעלה העמותה לגיוס כספים ובשבוע הבא יוגשו ההליכים לערכאות המתאימות ולהתאחדות לכדורגל. בנוסף אנו ממשיכים בקריאת החרמת משחקי הבית וחרם מנויים, רק יחד ננצח”.

תגובת המועדון הירושלמי להודעה: ״אין לעמותה עילה בעניין המניות מכיוון שלא הכניסה כסף לקופת המועדון מאז רכישת הקבוצה על ידי טביב על פי ההסכם בין הצדדים״.