בהפועל חיפה נראו פנים נפולות רבות אחרי ה-4:1 המאכזב בסמי עופר לאטאלנטה האיטלקית ובקבוצה כבר מבינים שהחוויה האירופית נגמרה ושמשחק הגומלין ביום חמישי הבא באיטליה הוא לפרוטוקול בלבד. עם זאת, כ-850 אוהדים חיפאים כבר הבטיחו את מקומם מבעוד מועד באיטליה, כך שביציעים תהיה נוכחות יפה של אוהדים.

התחושה הכללית הייתה שלא רק חוליית ההגנה הייתה חלשה, יותר מדי שחקנים היו מתחת לרמתם הרגילה ושחקנים בקבוצה הודו שניתן היה להפיק הרבה יותר: "אחרי השער הלכנו יותר מדי אחורה במקום לנסות ולהמשיך ללחוץ את האיטלקים".

ניר קלינגר עשוי לבצע מספר שינויים בגומלין ולעבות את מרכז השדה, בעיקר על רקע האכזבה מראדו גינסארי, שאיכזב מאוד מול אטאלנטה וזכה לביקורת ולמעשה אינו מספק את הסחורה מתחילת השנה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בוזגלו: פערי הרמות ידועים, לא קל

מי שזכה למחמאות היה אלמוג בוזגלו, שהתכבד בשער בכורה מרשים ואמר: "חבל שהשער הזה לא הספיק לתוצאה טובה יותר. אני רוצה להודות לקהל ולשחקנים על קבלת הפנים שעשו לי. אני רק ארבעה ימים במועדון וכבר מרגיש כמו שחקן שמשחק כאן שנים".

הבעלים יואב כץ התייחס למשחק ואמר: "חבל שחזרנו אחורה בשלב מוקדם של המשחק ודווקא אחרי שכבשנו את השער הראשון. ההגנה שלנו לא תפקדה טוב, אבל כל מי שראה את המשחק נוכח לדעת שמדובר ביריבה חזקה מאוד, מהטובות שיש היום באירופה. עכשיו אחרי שלמדנו אותם, ננסה להשיג תוצאה טובה באיטליה".

אלמוג בוזגלו והאנס הייטבואר (עמרי שטיין)אלמוג בוזגלו והאנס הייטבואר (עמרי שטיין)

בקבוצה ינסו עד פתיחת העונה לצרף מגן שמאלי. אחרי שמכבי חיפה הודיעה שאין בכוונתה לשחרר את סאן מנחם, הקבוצה של קלינגר תנסה לבדוק את האופציה של אופיר דוידזאדה מגנט, שמחוזר גם על-ידי היריבה העירונית .

מאור בוזגלו, שקיבל הזמנה להתחיל להתאמן בקבוצה, אמור תוך שבועיים לקבל החלטה אם יש בכוונתו לעשות זאת במדים האדומים-שחורים של הפועל חיפה או בקבוצה אחרת.