לאחר פתיחת העונה הנהדרת שלה, הפועל חיפה ספגה הערב (חמישי) את הפסדה הראשון לעונת 2018/19 לאחר שספגה 4:1 מאטאלנטה האיטלקית באצטדיון סמי עופר במסגרת המשחק הראשון בסיבוב המוקדמות השלישי של הליגה האירופית, ותסיים ככל הנראה את דרכה במפעל לאחר משחק הגומלין.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בוזגלו: פערי הרמות ידועים, לא קל

ניר קלינגר: “לא יכולנו לבקש פתיחה יותר חלומית. זה מצד אחד היה טוב מאוד להוביל, אבל מצד שני זה הוריד אותנו אחורה בדקות מוקדמות מדי. אני אצטרך לבדוק מה קרה. אני חושב שאחת הבעיות שלנו הייתה שלא שיחקנו מספיק אגרסיבי וכל כדור שחילצנו העפנו כדורים קדימה והם יכלו לתקוף מחדש”.

שחקני הפועל חיפה חוגגים (רדאד ג'בארה)שחקני הפועל חיפה חוגגים (רדאד ג'בארה)

“אטאלנטה היא קבוצה שמניעה כדור ברמה גבוהה, עם שחקנים פנומנאליים בכל עמדה. משחק ההגנה שלנו היה לא טוב היום, אבל אלה חבלי לידה של אירופה. נבוא לגומלין כדי להוציא תוצאה מכובדת. הם היו רגועים אחרי הפיגור, יש להם יכולות שקשה לעצור. אנחנו נסיק את המסקנות מהמשחק ונלמד ממנו”.

אלמוג בוזגלו: “פתחתי בצורה חלומית, הרגשה עילאית לכבוש גול בבכורה, אבל חבל שזה לא הספיק לתוצאה יותר טובה. כנראה שנכנסנו לאופוריה קטנה, זה לא ממש השפיע עליהם, הלכנו אחורה וקיבלנו בראש. אני לא חושב שהיינו בלחץ, יש פערי רמות גבוהים והם הכריעו, גם בפיזיות וגם ביכולת האישית. נקווה להיראות יותר טוב בגומלין”.

אלמוג בוזגלו חוגג (עמרי שטיין)אלמוג בוזגלו חוגג (עמרי שטיין)

“אני תמיד אופטימי, גם שנה שעברה ניצחתי עם בני יהודה את זניט בחוץ. אולי הם יבואו זחוחים ונצליח להפתיע. אנחנו ניתן את הכל. בפן האישי היה לי טוב בבני יהודה, אבל הרגשתי שאני מעט כבוי אחרי שלוש שנים. אני חושב שזה מעבר שיצא לטובה לכל הצדדים ואני שמח מהמקום שאני נמצא בו. קיבלו אותי בצורה מדהימה בהפועל חיפה”. 

“זאת הייתה הבכורה המושלמת”, אמר בסיום כובש השער השלישי, מריו פשאליץ’, שערך משחק ראשון במדי אטאלנטה. “היה משחק טוב, התוצאה טובה, אבל לקראת הגומלין אנחנו חייבים להיות זהירים וממוקדים כדי לנצח שוב. היה חם מאוד, אבל גם בשבילם. הם התחילו את המשחק היטב, אבל אחרי השער הראשון הכל היה קל. בשבוע הבא אנחנו מתחילים לשחק כל שלושה ימים, אנחנו צריכים להתכונן לזה היטב”.

מריו פשאליץ' חוגג (עמרי שטיין)מריו פשאליץ' חוגג (עמרי שטיין)