כפי שפורסם לראשונה ב ONE, הבלם הספרדי חורחה מורסיו בן ה- 32 נחת בישראל, עבר בדיקות רפואיות וחתם בעירוני קריית שמונה. על פי הודעת המועדון, הוא חתם באמצעות סוכניו שלומי בן עזרא וגלעד קצב על חוזה לשנתיים. הספרדי שימש בעונה האחרונה כקפטן של קבוצת אלמריה וצפוי לקחת חלק כבר באימון הערב של הקבוצה.

במועדון מודעים לבעיה בחוליית ההגנה ולצורך בבלם איכותי לצדו של עידן נחמיאס ולשם כך אישר איזי שרצקי את צירופו, לאחר שהתייעץ על כך עם קרלוס קויאר - ששיחק אשתקד בקבוצה הצפונית ובעבר יחד עם חורחה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
סילבס: ההפסדים עושים תחושה לא נעימה

במקביל, במועדון משלימים את ההכנות לקראת המשחק מול הפועל חדרה בגביע הטוטו. אמנם חניכיו של חיים סילבס איבדו סיכוי להעפיל לשלב הבא, אך הם ממש לא מקלים ראש במשחק, בייחוד לאור הרצון לצאת לדרך חדשה אחרי שלושה הפסדים רצופים ולהרים את רמת הביטחון במועדון לקראת פתיחת העונה בעוד כשבועיים.

על אף הדיווחים השונים, הבעלים איזי שרצקי הבהיר כי הוא סומך על שוער הקבוצה מהדי זועבי וכי אין בכוונתו לצרף שוער נוסף למועדון. בנוסף, בקרייה מאמינים כי גם גד עמוס שוער איכותי ומאבק בין השניים יטיב עם שניהם ויסייע לקבוצה להפיק מהם את המקסימום.

מהדי זועבי. הבעלים סומך עליו (ניסן עייש)מהדי זועבי. הבעלים סומך עליו (ניסן עייש)

שחקן במועדון אמר ל-ONE: “אין ספק שיש לנו סגל מצוין ושלא הגיע לנו להפסיד בשלושת המשחקים שעברנו, זה עניין של חוסר מזל והחמצות. אני בטוח שכבר בשבת הדברים יראו אחרת, אנחנו קבוצה טובה שתרוץ למעלה”.