לפתיחת שנת 2018 ולקראת מרתון סמסונג תל אביב שיערך ב-23.2.2018 מציגה אדידס לראשונה בישראל, את הדגם המתקדם ביותר של נעלי הריצה ה-UltraBOOST. הפעם - בגירסה נטולת שרוכים המאפשרת לטענת החברה ריצה נוחה מאי פעם. 

נעלי UltraBOOST Laceless הן פרי נחישותה של אדידס  למזג יחד חדשנות וסטייל. הנעליים מציגות צללית מינימליסטית ומוקפדת, יחד עם שתי טכנולוגיות מתקדמות: טכנולוגיות ה-PrimeKnit וסוליית ה-BOOST המפורסמת של החברה. השילוב מאפשר לייצר נעל ללא שרוכים ואמור להפוך את חוויית הריצה לפשוטה מתמיד. 

במסגרת שיתוף הפעולה ההדוק עם ספורטאיות וספורטאים, ערכה אדידס סדרת בדיקות והתאמות לחלק העליון של הנעל, והצליחה לייצר נעל ריצה שתומכת ברגל באמצעות דחיסה ומבטיחה ביצועים טובים יותר. העיצוב דמוי הגרב, המשולב עם מבנה המספק תמיכה לקרסול, נותן לאצנים התאמה אופטימלית ומאפשר לכף הרגל לנוע כיחידה אחת עם הנעל. 

אלמנט Forged PrimeKnit המוטמע בנעל, מעניק תמיכה לקשת כף הרגל. אזורי ההתרחבות סביב עצמות כף הרגל, נועלים אותה במקומה.  בקיצור – נשאר רק לרוץ…

UltraBOOST Laceless מוצעות בשני צבעים השואבים השראה מצבעי השמיים בשעות שונות של היממה - הגוונים הבהירים והנייטרליים של הבוקר והכחול העז המאפיין את השמיים של שעות בין הערביים.

סטיבן דובסון, מנהל עיצוב בגזרת הריצה של אדידס אמר: ״שילובי הצבעים החדשים של נעלי UltraBOOST Laceless מיועדים לאותם אנשים שרצים בכל שעה של היום, לא עוצרים אף פעם ומעוררים לחיים את רחובות העיר, גם כאשר אנשים בצדו השני של העולם עדיין ישנים. שאבנו השראה מרגעים אלו והבאנו אותם לידי ביטוי בפלטת הצבעים הנייטרלים של השמיים לפנות בוקר, ובגוונים הכחולים הגולמיים של שעת הדמדומים. התוצאה היא נעליים שהופכות כל ריצה לחוויה״.