אין ספק כי אחד מהאקססוריז הכי נפוצים בעולם הריצה ואימון הפנאי הוא האוזניות. מעבר לכך שתמיד נעים לשמוע שירים שאנחנו אוהבים, המוזיקה היא גם מדרבנת, מספקת מוטיבציה ולמעשה “מכניסה” אותנו לאימון.

שוק האוזניות מתחלק למעשה לשלושה חלקים עיקריים: אוזניות עם כבל המחובר לסמארטפון, אוזניות בלוטות’ אשר מחוברות ביניהן ברצועה ואוזניות בלוטות’ נפרדות ללא רצועה.

הפעם לקחנו למספר ריצות מבחן את האוזניות מהקבוצה השניה: אוזניות ספורט בלוטות’ מדגם FJ-BTSPORT1 של פוג’יקום.

אוזניות קלאסיות עבורו - יש לו כבר מספיק רצועות... (רויטרס)

עוד טרם הפן הטכני נתחיל בפן הנוחות: מדובר באוזניות נהדרות למי שמאס ממשחקי הכבל השונים (מעל לחולצה, מתחת לחולצה, סביב הזרוע וכיו”ב) – אין צורך לחשב בכל רגע נתון עד כמה יכול להימתח הכבל והאם בטעות ננתק את הכבל מהמכשיר באחת מתנועות המתיחה שלנו.

בנוסף ניתן לומר כי הפער מהאוזניות מהקבוצה השלישית אינו רב – הרצועה אשר מחברת בין האוזניות הינה דקה וסולידית וכמעט לא מורגש שהיא מונחת על העורף. האוזניות גם עמידות בפני זיעה ותנאי לחות, קלילות ביותר ומתאימות בצורה טובה לאוזן (לאורך מספר ריצות לא נרשמה אף “נפילה” אחת).

מצאנו רץ שעדיין רץ עם כבל... (רויטרס)

בפן הטכני ניתן לומר כי האוזניות מתאפיינות באיכות צליל גבוהה, וכן כוללות הצגת מצב סוללה למכשירי IOS  ואנדרואיד. בנוסף קיימת אפשרות לחיבור שני מכשירים בו זמנית. האריזה כוללת כבל MICRO USB וכמובן הוראות הפעלה.

בשורה התחתונה מדובר באוזניות אשר יתנו מענה טוב לעוסקים בספורט העממי, כך שאין צורך למהר ולהשקיע כמעט אלף ש”ח באוזניות בודדות ללא כבל ביניהן.

לרכישה לחצו כאן.