נתחיל דווקא מהסוף, אין ספק שה-UltraBOOST X All Terrain החדשה של אדידס היא אחת הנעליים היותר יפות שיצא לי לנעול מאז שהריצה ואני הפכנו לבלתי נפרדים.

מדובר בנעל שהיא למעשה הגירסה הסתווית לנעלי ה-BOOST  המוכרות של אדידס, וכיאה ל-MOOD החורפי הצבע השולט הוא אדום ושחור.

את הנעליים, כמו כל נעליים חדשות, לקחתי לריצת ניסיון קלילה של 5 ק"מ ברחבי הפארק. כבר מהרגע הראשון ניתן להרגיש את הנוחות. הרגל נכנסת לנעל בצורה נוחה יותר מגריבת גרביים, כאשר במקביל מרגישים את התמיכה של הנעל בכף הרגל. הקשת האדפטיבית של אדידס שוב מככבת בדגם הנוכחי מה שנותן הרגשה של תנועה חלקה יותר של כף הרגל ואחיזה נוחה.

UltraBOOST X All Terrain של אדידס (מערכת ONE)

בפעם הראשונה בנעלי ה-BOOST הגנת הקרסול היא גבוהה יותר, זאת בשונה ממה שהכרתם עד עכשיו. אם עד עכשיו התרגלתם לגרביי ריצה נמוכות, כעת עליכם להצטייד בגרביים גבוהות מגובה הקרסול. זאת משום שיש לנעל גרב פנימית העוזרת לתחושת החמימות וגם לתחושת האחיזה של הנעל בכף הרגל. חידוש נוסף שניתן לשים לב אליו במהלך ריצות בשעות הערב הוא אלמנט החזרת האור שקיים בנעל כך שניתן לראות את הרץ גם במהלך פעילות בשעות הערב והלילה.

אומנם החורף הישראלי עדיין לא כאן, אבל באדידס מבטיחים כי יש בסוליית אלמנטים אשר עוזרים להגביר את האחיזה בכף הרגל בעת מגע עם משטח רטוב וחלק, דבר אשר יש לבחון בפועל בחודשים הקרובים.

הנעל תומכת בצורה כמעט מושלמת בכף הרגל (עצה - אל תוותרו על הגרביים), מה שתורם להרגשת ה"ריחוף" בכל פעם שכף הרגל נוגעת בקרקע. כעת, כשהקילומטרים הראשונים מאחורינו עם הנעל החדשה, הגיע הזמן להציב איתה מטרות חדשות, בייחוד כעת כאשר אנו מגיעים לתקופת האימונים לקראת מרתון ת”א.