הכירו את המשחק שמסעיר את עולם הגיימינג בימים האחרונים, ולאו דווקא מהסיבות שאנחנו רגילים אליהן. Super Seducer (בתרגום חופשי: "המפתה האולטימטיבי"), הוא משחק, סימולציה למעשה, שמטרתה ללמד גברים צעירים (ואולי גם מבוגרים), איך לפתות נשים בצורה הטובה ביותר.

המשחק לוקח את עצמו ברצינות ונעשה בשיתוף עם ריצ'ארד לה ריינה, שבוודאי לא אומר הרבה לגולשים שלנו, אבל מדובר במאמן מנטלי מוכר שמופיע בעשרות תכניות טלוויזיה בארצות הברית וגם כתב ספר בנושא. במהלך המשחק, הדמות הראשית מוצא את עצמו בסיטואציות שונות עם נשים, כשהוא מנסה להרשים אותן ולפתות אותן. לה ריינה עצמו "קופץ" עם עצות במהלך הסימולציה שאמורות לעזור לשחקן להבין  את התגובה שהוא קיבל מהבחורה.

כמובן שבשלב זה כבר יכולתם להבין מדוע בעידן בו אנחנו נמצאים, המשחק התקבל בתחושות מעורבות. לצד מי שטוען שמדובר במשחק שהוא כיף טהור ועוד אפשר ללמוד ממנו כמה דברים, לה ריינה עצמו אומר: "אני לא אתכחש. מדובר במשחק שמטרתו ללמד גברים איך לתפוס נשים יפות וזה לא משהו שצריך להתנצל עליו. אין לי ספק שיש כאלה שלא יאהב את זה, אבל אני גם יודע שכל אחד מאיתנו מכיר לפחות בן אדם אחד שיתעניין במשחק הזה, ואני מקווה שאני יוכל ללמד אותם משהו מועיל".

טקבקו לנו, האם המשחק ראוי לדעתכם?