הפועל ראשון לציון חתמה היום (שלישי) על הסכם שיתוף פעולה עם אחד ממועדוני הכדוריד הבכירים בעולם, אלופת אירופה לשעבר, מגדבורג. ההסכם יכלול ארבעה שיתופי פעולה עיקריים: אימונים ומשחקי ידידות בין קבוצות הנוער, שילוב מאמני אלופת המדינה בהשתלמויות בגרמניה, החלפת ידע בין הנהלות המועדונים וכמו כן, מחנות אימונים ומשחקים משותפים בין הקבוצות הבוגרות. 

יו"ר הפועל ראשל”צ, דודי פלח, סיפר במעמד החתימה: "לכבוד הוא לנו שמועדון כדוריד כמו מגדבורג ישתף איתנו פעולה. זה תומך במטרות המועדון והרצון לחדש, להוביל ולהצטיין. אנו משקיעים באופן עקבי משאבים רבים במחלקת הנוער, בצוות מאמנים מהשורה הראשונה, חלקם מאמנים בליגת העל וכולם מהמובילים בארץ. עכשיו זה הזמן לעשות קפיצת מדרגה נוספת וללמוד מהליגה הטובה בעולם".

משמאל, מארק שמדט, דוקטור הסלאוף ורעייתו, דודי פלח, וממלא מקום ראש עיריית ראשלצ, רז קינסטליך (מערכת ONE)

יו"ר מגדבורג, מארק שמדט הגיע לארץ יחד עם ראש ממשלת סקסוניה-אנהלט, רינר הסלאוף והתייחס גם הוא לחתימת ההסכם: "אנחנו שמחים מאוד להתארח בראשון לציון. אנחנו גאים מאוד להיות חלק ממשלחת ראש ממשלת סקסוניה-אנהלט. קיבלנו בשמחה את ההזמנה להקמת השותפות בין המועדונים. אני מעוניין לברך את הפועל ראשל”צ על העונה המוצלחת. אני סקרן מאוד לראות את השת"פ מתפתח. הספורט בונה גשרים".