דודי סלע, המחבט הישראלי הבכיר (97), הודח הלילה (בין שלישי לרביעי) בסיבוב השלישי של טורניר האינדיאן וולס מסבב המאסטרס 1000, כשנכנע (5)7:6 ו-6:4 למרכוס בגדאטיס, שמייצג את השכנה קפריסין.

היה זה המפגש הרביעי בקריירה בין שני הטניסאים הללו כאשר בגדאטיס הגיע למפגש עם יתרון של 1:2 במאזן הראש בראש. סלע, שהודח במוקדמות על ידי יריב נחות ונכנס להגרלת הסיבוב הראשון כ’לאקי לוזר’ הדהים בסיבוב השני את קייל אדמונד הבריטי (24), אך לא הצליח להמשיך במסע הקסם שלו מול המדורג 102 בעולם.

סלע פתח טוב את המשחק, שבר והוליך 0:2, בגדאטיס שבר בחזרה אחרי משחקון מרתוני ומשם המומנטום עבר אליו ועם חמישה משחקונים רצופים הוליך 2:5, אבל אז סלע שבר בחזרה והשיג בעצמו 3 משחקונים והשווה ל-5:5. השניים שברו בשני המשחקונים הבאים והמערכה הגיעה לשובר שוויון בו הוליך הקפריסאי לכל אורכו וניצח 5:7.

במערכה השנייה סלע שוב שבר בפתיחה. בגדאטיס שבר פעמיים וברח ל-1:3, סלע שוב חזר והשווה ל-3:3, אבל בפיגור 5:4 למרות שסלע הוליך במשחקון 0:40, בגדאטיס השיג ארבע נקודות רצופות וניצח בדרך ל-0:2 במאזן המערכות והעפלה לשמינית גמר הטורניר לראשונה מאז שנת 2010. בסיבוב הבא יחכה לבגדאטיס הקנדי מילוש ראוניץ’.