איגוד הכדוריד קיים מסיבת עיתונאים לקראת ההצגה הכפולה שתתקיים היום (שלישי), שני משחקי גמר גביע המדינה. מפגש הגברים יספק לנו קלאסיקו ישראלי בין מכבי ראשל"צ להפועל ראשל"צ ב-19:45 בהיכל קבוצת שלמה, ועוד לפני כן גמר הנשים בין בנות הרצליה למכבי רמת גן ב-17:00.

סער פרנקל, מאמן מכבי ראשל"צ, פתח ואמר: "אנחנו מקווים להיות בצד השמח מחר בערב, אך יודעים שזו משימה מאוד קשה. הפועל במומנטום טוב, יש להם מסורת, מאמן מצוין ושחקנים טובים. הרבה דברים מתחברים להם העונה. אנחנו מאוד מאמינים בסגל שלנו ונעשה את הכי טוב שלנו. המטרה ברורה והיא לזכות. אני רוצה להאמין שנתפוצץ מחר כדי להיות בצד המנצח. אני רוצה מאוד שנזכה. ברור שזה מרגש ומיוחד שזה נגד הפועל. התפאורה תהיה מושלמת. ההיכל הזה מוציא מאיתנו ריגושים אחרים לגמרי".

קפטן הקבוצה, יואב נאמן, הוסיף: “”הצגנו כדוריד פחות טובה העונה,  אך יש לנו הרבה כלים בשני הצדדים של המגרש. הקבוצה שיתחבר לה יותר מחר היא זאת שתצא כשידה על העליונה. צריך לדעת גם ליהנות מה”סבל” והלחץ של לפני המשחק”. 

יואב נאמן, אורטל אלבז, אבישי סמולר ובר אורינגר (איגוד הכדוריד)

עידן מימון, מאמן הפועל ראשל"צ, גם מודע לכך שצפויה לו התמודדות לא פשוטה מחר: "זה יום חג לכדוריד הישראלי. שתי הקבוצות המעוטרות ביותר בישראל. מתייצבת מולנו קבוצה עם הרבה מאוד כלים שעדיין לא מימשה את הפוטנציאל שלה. אנחנו מתכוננים בשיא הרצינות. הכל פתוח במשחק אחד ואני חושב שיחסי הכוחות שווים. מי שתהיה ממושמעת יותר טקטית תנצח”.

אבישי סמולר, קפטן הפועל ראשל"צ, שלו זה יהיה גמר הגביע הרביעי בקריירה: "אין יותר מדי מה להגיד על משחק כזה. אני שמח על הזכות להיות פה בפעם הרביעית וגם על הזכות להיות הקפטן של הפועל במעמד הזה. אני מקווה שיהיה מאבק ספורטיבי שיכבד את האירוע. רף ההתרגשות אצלי לא יורד עם הגיל, להפך. מחצי הגמר אני לא ישן טוב ורק חושב איך אני יכול להשתפר ולעזור יותר לקבוצה. אני לא מתבייש בזה ונהנה מזה. אני מתייחס לכל שחקן במכבי כטוב בעולם. חייבים להיות סופר חדים ומקצועיים".