נבחרת ישראל בג’ודו סיימה סבב תחרויות מוצלח עם מדליית זהב ושלוש מדליות ארד לנבחרת הנשים בטורניר גראנד פרי אגאדיר. ירדן מאירסון (קטגוריית עד 78 ק"ג) העניקה היום (ראשון) לנבחרת את מדליית הארד השלישית והאחרונה בתחרות.

מאירסון פתחה את יום הקרבות שלה בניצחון בזכות איפון מול פטימה צ'קיר ממרוקו ובחצי הגמר הפסידה לאקוראינית אנסטסיה טורצ'ין. בקרב על הארד גברה על ג'וליה פיארט מצרפת באיפון ובכך זכתה במקום השלישי המכובד.

שני הרשקו (אחמד מוררה)

מאמן נבחרת הנשים, שני הרשקו שיבח: "שמח לסיים את התחרות המוצלחת בטעם טוב ולחזור לישראל לאחר זכייה בארבע מדליות כולל השמעת ההמנון. אנשים לא יודעים, אבל היה לא פשוט להגיע למרוקו, הבעיות הרגילות, סחבת עם הוויזות, שינויים בטיסות. אני רוצה לנצל את ההזדמנות הזאת ולהודות ליו״ר האיגוד שלנו משה פונטי, על המאמצים האישיים שלו שכישראלים נזכה להתחרות בכל מקום בעולם, ללא פשרות- בלעדיו לא היינו מגיעים לכאן ובטח גם לא זוכים בשלל המדליות. עכשיו הפנים של כולנו להמשך ההכנות לאליפות אירופה בתל אביב”.

יו״ר איגוד הג'ודו, משה פונטי, הצטרף לברכות החמות: "הייתה תחרות מצוינת שמוכיחה את היכולות של הג'ודו הישראלי, ואת הפוטנציאל של הספורטאיות. קרדיט גדול מגיע לצוות האימון״.