עונה 2 לבוזגלוס

הריאליטי הכי מדובר כיום בישראל הוא ללא ספק הבוזגלוס, שמתאר את החיים של המשפחה הכי מפורסמת בכדורגל הישראלי, מהאבא יעקב, דרך חני, האחים אוהד, אסי, מאור ואלמוג ועד הנשים שלהם. כעת, המשפחה הודיעה באופן סופי על עונה נוספת לריאליטי המצליח. הקהל מחכה בקוצר רוח.

נעלי המסי החדשים

ליאו מסי קיבל מתנה מיוחדת מאוד. הארגנטינאי זכה לנעלי כדורגל מיוחדות שעוצבו במיוחד בשבילו על ידי האמן הפרגוואי לילי קנטרו, שהכין את הנעליים בעיצוב שמתבסס על החיים של מסי. מה דעתכם על הנעליים?

בלילי מסתלבט על עזוז

פיני בלילי, חלוץ העבר הנהדר של הפועל תל אביב ובני יהודה, הגיע אמש לביקור באצטדיון טרנר במשחק של הכתומים מול הפועל באר שבע. במהלך המשחק הוא צילם את חברו הטוב איציק עזוז שלומד איתו, וביקש שלא ישכח לבוא ללימודים היום.

בלילי מסתלבט על עזוז (אינסטגרם)

וידאר מפרגן לברק

אחרי הניצחון של מכבי תל אביב על מכבי נתניה 0:3, כובש הצמד וידאר קיארטנסון פרגן דווקא לברק יצחקי, שפתח את הסכר וכבש את השער הראשון. גם אנחנו מפרגנים.

מפרגנים... (אינסטגרם)

כשאלמוג כהן השתלט על הסטורי של אינגושלטאט

קשר הקבוצה הגרמנית אינגולשטאט, אלמוג כהן, קיבל לידיו את ניהול הסטורי של האינסטגרם של אינגושלטאט ליום אחד. זה מה שהקשר הישראלי עשה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אלמוג כהן משתלט על הסטורי של אינגולשטאט

סייף מזייף

קני סייף שחקנה החדש של אנדרלכט, שר לקבוצה באנגלית את השיר  Kiss של פרינס, כחלק מטקס החניכה שלו במועדון, אך איך נאמר זאת בעדינות? אנגלית ושירה זה לא הצד החזק שלו. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
זייפן רציני: קני סייף שר לקבוצה באנגלית

ראמוס מתאושש

קפטן ריאל מדריד סרחיו ראמוס שנפצע בשריר הירך האחורי והחמיץ את המשחק מול סלטה ויגו, ממשיך בהתאוששות שלו, כשהפעם הוא דווקא שחה וכתב: “עובד קשה כדי לחזור”. בהצלחה!