נבחרת ישראל בכדוריד סיימה הערב (שני) את שלב ההכנה למוקדמות אליפות העולם עם 27:29 מרשים, במשחק אימון שנערך בעיר מראנו שבאיטליה. הנבחרת של זבונקו שנדובסקי הוליכה ברוב שלבי המשחק ונהנתה מיכולת התקפית טובה של גיל פומרנץ, רם טורקניץ’, רותם סגל וטל הרשקוביץ. בחצי השני דן טפר, שוערה של מכבי ת”א, הפגין יכולת נהדרת בשער ועזר לנבחרתו להשיג ניצחון יקר.

גיל פומרנץ בלט עם שבעה שערים, רם טורקניץ’ הוסיף 4, דניאל שקלים ורותם סגל הוסיפו שלושה שערים כל אחד. הנבחרת תצא מחר (שלישי) לליטא, שם יפתח ביום שישי טורניר מוקדמות אליפות העולם. המשחק הראשון (19:00) יהיה המפגש מול הנבחרת המארחת. בשבת (15:30), הנבחרת תפגוש את לטביה וביום ראשון ב-14:30 הנבחרת תפגוש את גיאורגיה במשחק האחרון. הראשונה בבית תעפיל לשלב הפלייאוף במוקדמות.

נבחרת ישראל בכדוריד (איגוד הכדוריד) (מערכת ONE)

הקפטן ולדי קופמן אמר לאחר הניצחון: "התאמנו בשבועיים האחרונים באופן אינטנסיבי. ערכנו באיטליה ניסוי כלים אחרון לפני המשימה בסוף השבוע, זאת לאחר טורניר הכנה מצוין שקיימנו בהולנד ונתן לנו הזדמנות לתרגל את כל מה שעבדנו עליו בארבעת החודשים האחרונים. הצוות המקצועי מכין אותנו בצורה יסודית לקראת המפגש הראשון מול ליטא. האווירה בנבחרת מצוינת, וכולם חדורי מטרה לנצח את המשחק הראשון”.