השבוע ה-13 של ליגת ה-NFL ננעל הלילה (בין שני לשלישי) עם המפגש המסקרן בין סינסינטי בנגאלס לבין פיטסבורג סטילרס, בסיומו הניפו שחקני האחרונה את ידיהם מעלה, לאחר שהאריכו את רצף הניצחונות שלהם לכדי שבעה משחקים עם 20:23  בתום קאמבק מרשים ברבע האחרון ודרמה גדולה בשניות הסיום .

ההתחלה של המשחק הייתה כולה של המארחת שעלתה ליתרון 0:10 ברבע הראשון. סינסינטי המשיכה להפגין את הדומיננטיות שלה בחצי הראשון ומנעה מפיטסבורג להשיג נקודות נוספות, תוך שהיא מגדילה את היתרון שלה בעזרת טאצ’דאון של גרין. רגע לפני הבאזר של החצי הראשון, פיטסבורג עלתה על לוח התוצאות בעזרת בעיטת שדה מוצלחת מ-30 יארד, ולהפסקה הבנגאלס ירדו ביתרון 3:17.

לכולם בפיטסבורג היה ברור שמשהו חייב לקרות בכדי לנסות לשנות את המומנטום של המשחק. הקווטרבק בן רות’ליסברגר הפנים את המצב ולקח את המושכות לידיו. תחילה הוא סיפק מסירת טאצ’דאון מדויקת של 36 יארד ללויאון בל, אך סינסינטי ברחה פעם נוספת עם בעיטת שדה שהגדילה את היתרון שלה לעשר נקודות כאשר נותרו 15 דקות לסיום המשחק.

כריס בוסוול מנצח את המשחק לזכות פיטסבורג (רויטרס)

נגמר? תלוי את מי שואלים. במקרה של הקבוצה מעיר הברזל, אף פעם אסור לומר נואש ולהספיד את זוכת הסופרבול שש פעמים בעבר. זה התחיל עם בעיטת שדה מוצלחת של כריס בוסוול מ-37 יארד והמשיך עם דרייב נהדר נוסף של הקבוצה שהסתיים באנדזון, לאחר שרות’ליסברגר מצא את אנטוניו בראון למסירת טאצ’דאון מדויקת שאיזנה את התוצאה 3:51 לסיום ההתמודדות.

ההגנה של פיטסבורג המשיכה את המומנטום של ההתקפה והשיבה את הכדור לרות’ליסברגר בכדי לנהל דרייב אחד אחרון. הקווטרבק הצעיד את קבוצתו 39 יארד קדימה בשמונה מהלכים והעמיד את בוסוול לבעיטה אותה הוא השלים בצורה מוצלחת עם הבאזר ובכך חתם את המשחק. רות’ילסברגר סיים ערב סולידי של 290 יארד 2 טאצ’דאונס ואינטרספשן,כשמנגד, משחק טוב של אנדי דולטון עם 234 יארד ושתי מסירות טאצ’דאון משלו, לא הצליחו לסייע למפסידה.