ליגת "בנק יהב" בכדורגל חופים פותחת את עונתה ה-12 ביום שישי, ה-8.6. הליגה, שחוזרת אלינו מדי קיץ מבטיחה להיות סוערת ומרתקת מתמיד עם השחקנים הכי טובים, החול הכי חם וכמובן המעודדות הטובות ביותר.

קבוצת חולון, בהובלתו של הבעלים/קפטן הוותיק אלון זבולון (35), שינתה את פניה משמעותית השנה כשהחליפה כמעט את כל הסגל ואת המאמן הכריזמטי שרון פז, שעבר עם כוכביו לשורות בית"ר ירושלים חופים.

זבולון, שועל חופים ותיק (11 עונות ברציפות!), ששיחק בעברו בקבוצות בכירות בכדורגל הישראלי, משחק בשנים האחרונות בליגות הנמוכות ואף עלה השנה ליגה עם הפועל לוד.

בקבוצה חתמו השנה המאמן שי סמורי, ולצידו של הקפטן זבולון יככבו השחקנים יוסי מכלוף, יוסי אביטבול, עדי מרציאנו, שגיא קרופמן, שלומי קצר, שי גבאי, מושיקו אסולין, אור גירו, רמי קרא, הסטנדאפיסט בן בן ברוך ובשער יעמוד כוכב הריאליטי טום קשתי. 

זו העונה החמישית של חולון בליגת החופים הישראלית והשנה היא מכוונת ללא פחות מרבע גמר. כדי להגשים את המטרה, הצטרף לקבוצה ספונסר חזק: קלאוס משקאות. והקבוצה תיקרא בעונה הנוכחית "קלאוס משקאות" חולון.

מימין עדי קלאוס, אלון זבולון וגיל קלאוס

אין מדובר בסנטה קלאוס, אלא באחים עדי וגיל קלאוס שהקימו רשת חנויות למשקאות. יש להם סניפים בחולון, באר יעקב ונס ציונה, ועוד היד נטויה.

"קלאוס משקאות" משווקים יין, בירה ואלכוהול, ומקפידים על מחיר הוגן ושירות מצויין. "אנו שמחים על החיבור לקבוצת החופים" אומרים האחים קלאוס לאחר חתימת הסכם החסות הראשית, "ומבטיחים לסיים את הליגה שיכורים מהצלחה על החול".

לסיום, מבקש זבולון להודות גם לתומכים הנוספים בקבוצה: חברת "פאנל פרוייקטים" (חסות משנית) וחברת "ראם ספורט" (מלבישה רשמית). הליגה תחל ב-8.6 בחוף פולג נתניה משעה 13:00.