אליפות ישראל בקטרגל חמישיות ה-F5WC הגיעה לסיומה כאשר קבוצת נחלת יצחק היא אלופת ישראל לאחר שניצחה בגמר מותח את החרדים 2:3. למצטיין הטורניר אגב, נבחר נדב הרמב"ם דווקא מסגנית האלופה.

כזכור, טורניר הקטרגל ה-F5WC התקיים לראשונה בישראל בראש העין, כאשר הקבוצה האלופה תייצג את ישראל באליפות העולם שתתקיים בספטמבר בשנחאי, סין.

נחלת יצחק חוגגת את התואר (צילום: רונן מני)

שתי הקבוצות הגיעו לגמר לאחר במשחק חצי הגמר הראשון, ניצחה נחלת יצחק את יוני 0:6, ובמשחק חצי הגמר השני, ניצחו החרדים את סלע 0:3.

בהפסקה שבין משחקי חצאי הגמר לגמר, העניקו ראש העיר, תא"ל במיל. שלום בן-משה ומחזיק תיק הספורט, עומר רצון, את אותות ההוקרה ליקירי העיר בספורט, בטקס מרגש.

לצד דור המבוגרים, גם הדור הבא נטל חלק במסגרת טורניר "אלוף הפנדלים" שכלל חלוקת קרטיבים ופרסים לילדים בהנהלתו של גיא עגייב מאגף הספורט של עיריית ראש העין.

הטורניר התקיים לראשונה בראש העין (צילום: רונן מני)

עומר רצון, ראש הראשות לספורט בראש-העין: "גאווה גדולה לעשות היסטוריה בעיר ראש העין, שזכתה להיות העיר הראשונה בישראל לארח את גמר אליפות ישראל בקטרגל F5WC. אצלנו בראש העין, חרטנו על דגלנו את נושא המקצוענות בספורט העממי, והטורניר הזה, במתקן המחודש שלנו, לעיני הקהל הנלהב, חימם את ליבנו ומייצג נאמנה את ערך המקצוענות. בהצלחה לאלופה החדשה באליפות העולם בסין”.

יש כבוד גם למצטיינים (צילום: רונן מני)