עמותת פסגה, בראשותו של המאמן הבינ"ל, צחי נחום, השיגה מספר שיא של 72 מדליות באליפות ישראל בג'ודו שהתקיימה השבוע באולם מטרווסט ברעננה לשכבת הילדים/ילדות, נערים/נערות, וקדטים/קדטיות.

המועדון, שהיה חלק מעשרות מועדוני ג'ודו מרחבי הארץ שהשתתפו השנה באליפות ישראל, כבש את המקום הראשון בפער עצום, הן בבנות והן בבנים גם במספר המוחלט של המדליות וגם בכמות מדליות ביחס למשתתפים.

מועדון פסגה חולון בנים

ההישגים של ילדי וילדות עמותת "פסגה" חולון, הן חלק מעבודה מאומצת שעורך המאמן הכוללת מסעות למחנות אימונים בארץ ובחו"ל, תוכניות כושר ותזונה המותאמות לכל  ספורטאי וספורטאית, הכנה אינטנסיבת לקראת אליפות ישראל ופעילות עוטפת במהלך השנה .

צחי נחום, המאמן הבינלאומי והעומד בראש העמותה: "אני גאה במיוחד בצוות של המאמנים במועדון שעושה לילות כימים, לקידומם של הספורטאים הצעירים. אני מבקש לנצל את הבמה הזו גם להודות להורים של הספורטאים, שמלווים את החניכים והחניכות ואין יותר מרגש עבורי מלראות את האושר הניבט מההורים לאחר הישגים מעולים של ילדיהם.

“מעל הכל, אני מבקש להודות לספורטאים ולספורטאיות של המועדון, שבהתמדה, נחישות, המון עבודה קשה ורצון ברזל, הרימו את עצמם לפסגות של הג'ודו הישראלי”.

זוהר נוימרק, מ"מ ראש עיריית חולון: "יום חג לעיר חולון. כבוד גדול עבורנו שעמותת פסגה עושה פעילות חינוכית וספורטיבית כ"כ חשובה בעיר. זה לא במקרה שפתחנו השנה מגמת מחוננים בג'ודו בביה"ס קוגל בעיר, להעמקת המצוינות של החניכים והחניכות בעיר חולון.

זוהר נוימרק (מימין), זוכת מדליית ארד החניכה רוני ברדה וצחי נחום

“אנחנו מודעים לצורך להשבחת המתקנים בהם פועלים הספורטאים והספורטאיות ואני בטוח כי גם בנושא זה, נהיה אנשי בשורה בעתיד הקרוב. ההבנה כי בעיר הילדים צומחת מצוינות ספורטיבית מהמעלה הראשונה, בענף האולימפי היצרני ביותר של הישגיים, היא תחושה אדירה של סיפוק שלנו בעיר חולון”.