חברת כרטיסי האשראי כאל הודיעה כי תעניק חסות לגולשת נגה גלר, זוכת מדליית ארד בתחרות גביע העולם בשייט בשנת 2017, בדרכה למשחקים האולימפיים בטוקיו 2020. במסגרת החסות, תתמוך כאל בגלר על מנת שתוכל לפנות את זמנה לאימונים לקראת התחרויות האולימפיות. יצוין כי כאל תמכה מספר שנים בג'ודאית ירדן ג'רבי שזכתה במדליית ארד במשחקים האולימפיים בריו 2016 ואשר הודיעה לאחרונה על פרישה. 

גלר (22), גולשת רוח וחברה בנבחרת ישראל, סיימה בסוף ינואר 2018 במקום השישי את תחרות גביע העולם בשייט במיאמי, וזוכת מדליית ארד בתחרות גביע העולם 2017 בהייר, צרפת. הספורטאית הצעירה זכתה בגיל 15 באליפות ישראל לנוער, סגנית אלופת ישראל לבוגרות בגיל 19 ואלופת ישראל בגלישת סאפ.

נגה גלר: “אני מודה לחברת כאל שבחרה לתמוך בי ומאפשרת לי להתמקד במטרה – לייצג את ישראל במשחקים האולימפיים בטוקיו. המותג של כאל מבוסס על ערכים התואמים את ערכי המצוינות וההישגיות בענף גלשני הרוח. תמיכה בספורטאים מובילים היא לא דבר של מה בכך. אני גאה להיות חלק מחברת כאל, וקוראת לחברות עסקיות נוספות ללכת בדרכה, ולתמוך בספורטאים מובילים למימוש הפוטנציאל שלהם”.

גלר תענוד בתחרויות ייצוגיות את לוגו כאל על מדי השייט, ותשתתף בפעילויות וסדנאות פנים ארגוניות בנושאי הצלחה והישגיות, המהווים מרכיב משמעותי בחזון החברה, ובפעילות למען הקהילה. במעמד הענקת החסות, הוענק לנגה גלר כרטיס אשראי בינלאומי מעוצב בדמותה, עם תמונת ניצחון בתחרות גביע העולם.