מוליכת הליגה הספרדית ברצלונה הודיעה היום (חמישי) באופן רשמי על הארכת חוזה החסות עם חברת הצריכה הטוקרית “בקו”, לשלוש השנים הבאות. החברה, אשר מספקת מוצרי צריכה אלקטרוניים, תהיה נותנת החסות העיקרית של בגדי האימון מהקיץ הבא.

הלוגו של “בקו” יופיע בחזית בגדי האימון של הקבוצה הבוגרת, כמו גם על החלק האחורי. בנוסף, היא תשמור על מקומה בשרוול של חולצות המשחק, כפי שהופיעה מעונת 2014/2015, אז שיתוף הפעולה בין שני הצדדים נרקם. החוזה הנוכחי יהיה בתוקף על סוף עונת 2020/2021.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בחן את עצמך: האם אתה מסי, סוארס או אלבה?

אירוע ההכרזה נערך במשרדי הקאמפ נואו, שם נכחו נשיא המועדון ג’וזפ מריה ברתומיאו וסגן נשיא חברת קבוצת קוג שמחזיקה בבעלות החברה, אלי קורץ. “היום אנחנו חוגגים הסכם שיתוף פעוה אסטרטגי עם מותג עולמי ומוביל באירופה”, אמר ברתומיאו. “זה התחיל בקיץ 2014, במהלך כל התקופה הזו, ההצלחות שלנו הלכו יד ביד עם תדמית החברה. חברת “בקו” ממוקמת כעת באותה עמדה כמו נותני החסות האחרות שלנו, “נייקי” ו”רקוטן”.

“שיתוף הפעולה הזה הכרחי עבורנו כדי להמשיך להוביל את האליטה של הכדורגל העולמי”, הוסיף נשיא הקטאלונים. “אנחנו עומדים בפני פיתוח פרויקטים אחרים, אשר ייחזקו את מקומנו וייחודנו בעולם”.

רוצים להגשים חלום ולטוס למשחק בליגה הספרדית? לחצו כאן לחבילות הספורט של ONE TRAVEL >>