עונה לא פשוטה עוברת על ארסנל. אמנם בשנים האחרונות אוהדי התותחנים התרגלו שהקבוצה שלהם מפשלת עונה אחר עונה, אך לא רק זה מה שצריך להטריד אותם. בבדיקה שערכו ב’דיילי מייל’ האנגלי, הם מצאו שהכרטיסים למשחקים של ארסנל הם הכי יקרים באירופה.

ארסנל גובה לא פחות מ-74.09 ליש”ט עבור כרטיס למשחק באצטדיון האמירויות. מיד אחריה היריבה העירונית שלה בלונדון, צ’לסי, שגובה 68.71 ליש”ט עבור כרטיס למשחק בסטמפורד ברידג’. גם לא זול בכלל, אבל יותר מחמישה ליש”ט פחות מהתותחנים.

מחירי כרטיסים (GettyImages)

במקום השלישי ניצבת אלופת אירופה ריאל מדריד, שהפער בינה לבין שתי המוליכות כבר משמעותי, כאשר היא גובה 55.91 ליש”ט עבור צפייה בכריסטיאנו רונאלדו וחבריו בסנטיאגו ברנבאו. אחרי הבלאנקוס מגיעה עוד קבוצה אנגלית – ליברפול – שגובה 55.68 ליש”ט עבור המשחקים שלה באנפילד.

אלופת גרמניה באיירן מינכן במקום החמישי כאשר כרטיס לאליאנץ ארנה עולה 54.92 ליש”ט. הקבוצה הבאה גם אנגלית, מנצ’סטר יונייטד, שלמשחקים שלה באולד טראפורד תצטרכו לשלם לא פחות מ-53.41 ליש”ט. במקום השביעי ניצבת הקבוצה שהישראלים הכי אוהבים לנסוע לראות, ברצלונה כמובן, שלמשחקים שלה תצטרכו לשלם 51.59 ליש”ט. את העשירייה הראשונה סוגרות גלאטסראיי (48.64 ליש”ט לכרטיס), מנצ’סטר סיטי (40.83 ליש”ט) ו-ווסטהאם (35.30 ליש”ט).

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
עשרת השערים היפים של מסי מבעיטות חופשיות