כוכב גולדן סטייט, סטף קרי, נחשב לאחד מגדולי הכדורסלנים של ימינו, אבל כנראה שאין זה די לו. אחרי שכבר התנסה בפרסומות, מגיע כעת השגעון החדש של הרכז הנהדר  – שותפות בקבוצת פוטבול מליגת ה-NFL. על פי דיווח הערב (שלישי) בארצות הברית, קרי מעוניין להשקיע בקרוליינה פאנת’רס.

קרי, יליד קרוליינה ואוהד הקבוצה, התייחס לדיווח בשארלוט אובזרבר: “כמובן שיש לי עבודה יום יומית, אבל אנשים שאני בקשר איתם מחפשים למצוא את המתווה לראות איך זה קורה. אין לי שום דבר לומר חוץ מכך שאני מאוד מעוניין ומוכן לעשות את כל מה שאצטרך כדי שהדבר הזה ייצא אל הפועל. הרבה דברים הביאו לכך – בעיקר העובדה שהקבוצה מייצגת את שארלוט ברמה הלאומית, זה משהו שאני מתחבר אליו ויש לזה חשיבות ענקית”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
זהירות שיר מדבק: סטף קרי בפרסומת חדשה

שווי הקבוצה, שמוצעת למכירה בשל הרצון של הבעלים ג’רי ריצ’ארדסון לעזוב בשל שלל סיבות ביניהן תלונות על סביבת עבודה לא נעימה, תלונות על הטרדות מיניות מצד עובדות וחוסר הצלחה, מוערך בכ-2 מיליארד דולר. הראפר פאף דאדי הביע גם הוא עניין רב לרכוש את הקבוצה, אך הונו נאמד בכ-820 מיליון דולר בלבד. קרי, שחוזהו החדש שווה 201 מיליון דולר כבר הביע התלהבות לחבור לראפר, אך לשניים אין כמובן את הסכום הדרוש כעת, כך שצפויים להכנס משקיעים נוספים כדי שהעסקה תצא לפועל.