אחת מנותנות החסות של מכבי תל אביב בכדורגל, חברת “Hisense” השיקה הערב (ראשון) באירוע נוצץ את הקמפיין החדש שלה ״עפים על המונדיאל״. במסגרת המבצע יוכל כל מי שירכוש מוצר של החברה בחצי השנה הקרובה, להשתתף בהגרלה שיכולה להטיס אותו למשחק במונדיאל 2018, שיערך ברוסיה בקיץ הקרוב. שייע פייגנבוים, שחקן העבר ומאמן הקבוצה בתוכנית “גולסטאר”, ישמש כפרזנטור של המותג.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
צפו בערב השקה של Hisense למונדיאל

בין האנשים שהגיעו להשקה היו שחקני מכבי תל אביב שישתתפו במונדיאל, השוער הסרבי פרדראג ראיקוביץ’ והחלוץ האיסלנדי וידאר קיארטנסון, אליהם הצטרפו גם חבריהם לקבוצה, אבי ריקן, אייל גולסה, דור מיכה ומנכ”ל הקבוצה בן מנספורד האנגלי, שסיפר על התוכניות שלו לקיץ הקרוב: “כנראה שאשאר פה בת”א. אנסה לשרוד את מזג האוויר החם, ולעבוד קשה כדי להצליח עם הקבוצה בעונה הבאה”. 

על סיכוייה של אנגליה להצליח במודיאל אמר מנספורד: “זה זמן מעניין, לאחר שאף אחד לא ציפה שנעלה למונדיאל ועשינו את זה תוך ששילבנו המון שחקנים צעירים, שזה צעד אמיץ ומרגש. אני מאמין שהמאמן ימשיך עם השחקנים הצעירים, וזאת הולכת להיות משימה לא פשוטה לאור הבית שהנבחרת קיבלה בהגרלה, אבל הם מוכשרים והאוהדים האנגלים יצפו למשחקים טובים מצידם”. 

על הקמפיין של “Hisense” אמר: אנחנו מאוד שמחים שהחברה היא חלק ממשפחת מכבי ת”א. אם הלקוחות הישראלים יקחו חלק בקמפיין, הם יוכלו להיות חלק מהצופים במונדיאל 2018”.

שייע פייגנבוים (נעם מורנו)

.