בני יהודה תעלה מחר (חמישי) ב-20:30 לכר הדשא באצטדיון המושבה לאחד המשחקים הגדולים שידע המועדון, כאשר המעצמה הרוסית זניט סנט פטרסבורג תתארח אצל הכתומים במסגרת המשחק הראשון בסיבוב השלישי של מוקדמות הליגה האירופית. הכתומים יארחו את האימון המסכם שלהם לאחר האימון של הרוסים, כאשר המאמן יוסי אבוקסיס צפוי לבצע שינוי אחד לפחות בהרכב לעומת ה-11 שפתחו מול קבוצת טרנצ'ין בסיבוב הקודם, כשמאור קנדיל יחזור לעמדת המגן הימני.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
כך אבוקסיס מתכנן להפתיע את זניט

במקביל, בבני יהודה ממשיכים לעבוד על חיזוק ולא פעם אבוקסיס אמר כי הסגל יתחזק בעוד שלושה או ארבעה שחקנים לפחות. ז'וליו סזאר, ששיחק אשתקד בהפועל חיפה ממשיך להיבחן, כאשר גם הקשר האוקראיני אלכסנדר ציבולניק הצטרף לרשימת הנבחנים. מדובר בקשר אחורי בן 24, ששיחק אשתקד בליגה השנייה באוקראינה במדי קבוצת דנייפר צ'רקאסי. לפני כן שיחק שש שנים בקבוצת המילואים של דינמו קייב. ציבולניק ינסה להרשים את אבוקסיס, לו יש מקום לעוד שלושה זרים בסגל (אמיליוס זובאס, מאוויס צ'יבוטה ונריוס ולאסקיס כבר משחקים בקבוצה).

אליניב ברדה מול ז’וליו סזאר (אחמד מוררה)אליניב ברדה מול ז’וליו סזאר (אחמד מוררה)

בנושא אחר, במועדון חשפו את המדים החדשים של הקבוצה לעונה הקרובה, עם הספונסר החדש, חברת HAP, שחתמה על חוזה לעונה אחת עם אופציה לעונה נוספת כנותנת החסות הרשמית של הכתומים.