קווין דוראנט נמצא על גג העולם. הסמול פורוורד של גולדן סטייט חגג השבוע אליפות שנייה ברציפות במדי הקבוצה לאחר ה-0:4 על קליבלנד ולברון ג’יימס בגמר, ובנוסף זכה KD בתואר ה-MVP של סדרת הגמר בפעם השנייה ברציפות, ובראיון שהעניק ל-ESPN סיפק כמה ציטוטים מעניינף ואף הצהרה מפתיעה.

“אתה חייב להמשיך ללמוד בכל פעם שאתה משחק, וזה מעייף. לא משנה כמה אתה נהנה, אף אחד לא רוצה להיות בבית הספר לעד, אני יודע שאני לא רוצה. בנקודה כלשהי אתה חייב להיות מוכן לסיים. באיזה גיל? 35, זה המספר שעומד לי בראש”, אמר דוראנט, ורמז למעשה שיפרוש מכדורסל בעוד חמש שנים בלבד.

שחקני גולדן סטייט עם הגביע (רויטרס)

אגב, דוראנט עשוי לחתום על חוזה חדש בגולדן סטייט ביולי, חוזה שעשוי להיות בחמש שנים, וכפי שנראה גם עשוי להיות החוזה האחרון שלו בקריירה. “שמעתי אותו אומר את זה בעבר כבר, אבל אני אאמין לזה כשאראה את זה קורה, אמר ריץ’ קליימן, חברו הקרוב ושותפו העסקי של KD.

דוראנט, שרחוק 18,000 נקודות משיא הנקודות המיתולוגי של קארים עבדול ג’אבר בכל הזמנים (38,387) אמר: “אני לא משחק בשביל השיא. אני רוצה לפרוש בידיעה שעשיתי כל מה שרציתי לעשות, בדרך שלי, עם התנאים שלי. זאת הצורה שבה אני רוצה לעזוב את המשחק, ואם זה מה שיקרה, אז אני אהיה קול לגבי זה”.