אחרי הצגת הענק של קווין דוראנט במשחק האחרון, שהעניקה לגולדן סטייט ניצחון חוץ ויתרון 0:3 בסדרת הגמר של ה-NBA, תארח הלילה (בין שישי לשבת, 4:00) קליבלנד את האלופה למשחק הרביעי בסדרה ותנסה להימנע מסוויפ, שיתן לחבורה של סטיב קר אליפות שנייה ברציפות ושלישית בארבע השנים האחרונות.

שתי הקבוצות יגיעו למשחק בסגל מלא, אחרי שאנדרה איגואדלה החלים מהפציעה שלו ושותף כבר במשחק מספר 3. הקאבס יכולים לשאוב עידוד מהתצוגה שלהם במשחק האחרון ומהחזרה המוצלחת של רודני הוד לרוטציה, אך לרוע מזלם, מולם משחקת אחת הקבוצות הגדולות ביותר שידע עולם הכדורסל וגם הנוכחות של השחקן הדומיננטי ביותר בליגה ב-10 השנים האחרונות לא מספיקה כדי לאתגר אותם.

לברון ג'יימס (רויטרס)

לברון ג’יימס התייחס לפני משחק מספר 4 להבדל בין הקבוצות: “היו לנו הזדמנויות לנצח שניים מתוך שלושת המשחקים שהיו עד עכשיו בסדרה, אבל לא הצלחנו לעשות את זה. אם מסתכלים על הכישרון של הקבוצות ושמים את החמישייה הכי טובה שלהם מול החמישייה הכי טובה שלנו, הם יותר טובים מאיתנו, למרות שגם לנו יש הרבה כישרון בקבוצה”.

בתוך כך, נשיא ארה”ב, דונלד טראמפ הודיע כי לא משנה מי הקבוצה שתנצח בסדרה ותניף את הגביע, היא לא תזכה להזמנה המסורתית לבית הלבן. כזכור, שנה שעברה גולדן סטייט וכוכבה הגדול סטף קארי סירבו להיפגש עם טראמפ לאחר הזכייה באליפות, בעקבות ההתבטאויות השנויות במחלוקת שלו כנגד שחקנים ממוצא אפרו-אמריקאי.

דונלד טראמפ (רויטרס)