פילדלפיה סיקסרס והג’נרל מנג’ר בראיין קולאנג’לו החליטו להיפרד לאחר שנתיים בלבד, כך על פי דיווח של כתב ESPN אדריאן ווז’נארובסקי. בארצות הברית מדווחים כי הקבוצה החליטה לפטר את קולאנג’לו, לאחר שזה פתח חשבונות טוויטר פיקטיביים על מנת לבקר בעילום שם את כוכבי הקבוצה, ביניהם ג’ואל אמביד וכמו כן, גם את המאמן סקוט בראון.

קצת יותר משבוע חלף מאז פרשת הטוויטר המביכה של קולאנג’לו התפוצצה והתפרסמה בתקשורת בארצות הברית, כאשר לאחר הספקולציות הרבות בנוגע לעתידו של הג’נרל מנג’ר, הוחלט בסופו של דבר להיפרד ממנו, כאשר על מנת לשמור על כבודו, הפרידה עשויה להיות מוגדרת כהתפטרות.

בשלב הראשון, עד למינויו של ג’נרל מנג’ר חדש, מאמן הקבוצה סקוט בראון יתפקד באופן זמני גם כג’נרל מנג’ר. הנהלת הסיקסרס תערוך במהלך היום מסיבת עיתונאים ובה תפרט על החלטותיה ועל הפרידה הצפויה מקולאנג’לו. 

אלווין ג’נטרי האריך חוזה בניו אורלינס

ניו אורלינס ומאמנה אלווין ג’נטרי הגיעו להסכמה הדדית על הארכת חוזהו של המאמן עד שנת 2021. ג’נטרי שמדריך את הפליקנס משנת 2015, זכה לאמון ההנהלה אחרי העונה המוצלחת שעברה על המועדון והסתיימה בהדחה בחצי גמר המערב אחרי הפסד 4:1 בסדרה נגד האלופה המכהנת גולדן סטייט.

הג’נרל מנג’ר של ניו אורלינס, דל דמפס התייחס להארכת החוזה: “אלווין עשה עבודה נהדרת בעונה האחרונה. בכל פעם שנתקלנו במשבר, אלווין והצוות שלו תמיד מצאו דרכים כדי לעזור לקבוצה להיות מצליחה. אני מחכה לחזור לעבוד עם אלווין והצוות שלו, במטרה להמשיך לייצר הצלחות”.