גמר ה-NBA נראה על סף הכרעה, כאשר גולדן סטייט מוליכה מול קליבלנד בבטחה 3:0. אבל בעוד לברון ג’יימס לא מתכוון להרים ידיים במאבק על התואר, העיתונאי של ESPN סטיבן סמית’ טוען היום (חמישי) כי קינג ג’יימס יישב בין היתר בקיץ גם הווריירס.

כוכב הקאבלירס יסיים את חוזהו במועדון מאוהיו בקיץ והסיכויים שיישאר לא גבוהים מאוד. מלבד קבוצתו הנוכחית עמה יישב הקיץ, גם לוס אנג’לס נמצאת בין האופציות המובילות של ‘המלך’, גם יוסטון ופילדלפיה בין האופציות המעניינות שעומדות לפניו. עתה, לפי הדיווח של סמית’, הוא עשוי לחבור לסגל החלומי של המועדון מאוקלנד.

לברון ג'יימס מול סטף קרי (רויטרס)

יהיה מעניין לראות איך תצליח האלופה הנוכחית (שכנראה תשמור על תארה) להביא שחקן בקליבר של לברון ובדרישות השכר שהוא מציב וראוי להן. קווין דוראנט וסטף קרי מחזיקים בחוזים גדולים והחתמה של הפורוורד בן ה-33 תחייב את הקבוצה לוותר על מספר שחקנים. 

בתוך כך, על פי דיווחים בארצות הברית, קווין דוראנט אישר כי הוא מתכוון לחתום על חוזה חדש בשורות הווריירס לאחר סיומה של העונה. לאחר שוויתר בעונה החולפת על 10 מיליון דולר לעונה על מנת לאפשר לקבוצה לשמור על אנדרה איגואדלה ועל שון ליווינגסטון, נותר לראות האם דוראנט יהיה מוכן לוותר על עוד כסף על מנת לשתף פעולה עם קינג ג’יימס. 

קווין דוראנט (רויטרס)