שוב זה היה קרוב, שוב זה חמק מהידיים. קליבלנד ספגה הלילה (בין רביעי לחמישי) 110:102 מגולדן סטייט בבית במשחק מספר 3, למרות טריפל דאבל של לברון ג’יימס (33 נקודות, 10 ריבאונדים ו-11 אסיסטים). הקאבס ינסו להציל מעט מהכבוד ביום שישי במשחק מספר 4 ולנצח בבית, כדי להימנע מסוויפ כואב.

“זה הפסד כואב, תהיה לנו הזדמנות נוספת לנצח בבית”, אמר לברון לאחר המשחק. אנחנו צריכים לשחק טוב 48 דקות, זו קבוצה הטובה ביותר בליגה ברבע השלישי, ראינו את זה במשחק הזה. אסור לך לעשות טעויות נגד קבוצה כזו, אתה צריך להיות מרוכז כל הזמן כי הם יגרמו לך לשלם על כל טעות”.

“קווין דרואנט זה אחד השחקנים הטובים שהליגה הזו ראתה”, הוסיף קינג ג’יימס. הוא מהיר, קולע, הוא ההבדל של גולדן סטייט. שאלו אותי שנה שעברה מה ההבדל בין גולדן סטייט ההיא לזו שהייתה שנה קודם ועניתי שזה דוראנט. העונה התשובה הזו נשארה. הוא רוצח”.

“השעות הקרובות יהיו קשות, אבל אחרי זה אנחנו נתמקד במשחק הבא ומה אנחנו צריכים לעשות כדי לנצח את מספר משחק 4. זה האתגר שלנו, לנסות לעצור אותם. יש להם 3-4 שחקנים שיכולים להתעלות. אלה שחקנים שיכולים להתפוצץ בכל רגע, גם אם עצרנו את סטף על 1 מ-10, השלשה היחידה שהוא קלע הייתה ענקית. הצלחנו להחזיק אותם באחוזים רעים מהשלוש”.

המאמן טיירון לו הוסיף “שיחקנו טוב במחצית הראשונה, זו קבוצה שרצה. זרקנו כמה זריקות רעות והם עשו נקודות קלות במתפרצות. זו הייתה קליעה גדולה של דוראנט, הוא אחד משני השחקנים הטובים ביותר בליגה. עצרנו את סטף על 11 נקודות ואת קליי על 10 ואתה חושב שזה יספיק לך לנצח את המשחק, אבל דוראנט עשה עבודה טובה. אתה עוצר מישהו אחד והשני קולע. עם איגודאלה על המגרש, קשה להתמודד מול הקבוצה הזו, כי כולם עושים שם מהלכים טובים".