ימים ספורים לאחר שהעונה הסדירה ב-NBA הסתיימה ומאמן נוסף משלם את המחיר על חוסר ההצלחה של קבוצתו. היום (שישי) שארלוט הודיעה כי לאחר חמש שנים, מאמנה סטיב קליפורד פוטר מתפקידו. המאמן שעבורו זאת הייתה הקבוצה הראשונה בה היה מאמן ראשי, הוביל אותה למאזן 46:36, שלא הספיק עבורה בכדי להעפיל לפלייאוף.

הבעלים של הקבוצה, מייקל ג’ורדן, מינה בתחילת השבוע את מיץ´ קופצ´אק להיות הג’נרל מנג’ר של הקבוצה ונראה שזה היה הצעד הראשון שלו בתפקיד החדש. בחמש עונותיו של קליפורד בהורנטס, הקבוצה הגיעה פעמיים לפלייאוף, אך כשלה בכך בשנתיים האחרונות, דבר שלא הוסיף נקודות זכות עבור המאמן. קליפורד הוא המאמן השלישי שמפוטר מאז שנגמרה העונה, אחרי ג’ף הורנסק (ניו יורק ניקס) ופרנק ווגל (אורלנדו מג’יק) שפוטרו מוקדם יותר השבוע.

ג'ואל אמביד (רויטרס)

ומאלה שסיכמו עונה מאכזבת לאלה שמתכוננות לקראת סדרות הפלייאוף. פילדלפיה הודיעה כי כוכבה הגדול, ג’ואל אמביד, לא יהיה כשיר בוודאות למשחק הראשון בסדרה נגד מיאמי שתיפתח בלילה שבין שבת לראשון. הסנטר הקמרוני היה אחד מעמודי התווך של הקבוצה לאורך העונה, כשהציג ממוצעים נהדרים של 22.9 נקודות ו-11 ריבאונדים למשחק ומעניין יהיה לראות כיצד הסיקסרס יצליחו להסתדר בלעדיו במשחק הראשון על מנת לשמור על הביתיות שלהם בסדרה.