קליבלנד קאבלירס הפסידה הלילה (בין ראשון לשני) 127:113 ללוס אנג’לס לייקרס והיא ממשיכה בתקופה החלשה שלה, כשהיא נמצאת כרגע במקום הרביעי בצד המזרחי, עם יתרון של משחק אחד על פני וושינגטון וויזארדס החמישית. לאחר ההפסד ללייקרס, התייחס כוכב הקבוצה, לברון ג’יימס, לסגל הקבוצה ולפוטנציאל שלו לאור מכת הפציעות בו הקבוצה נמצאת. 

“בסופו של דבר אתה צריך לקבל המיטב ממי שנמצא על הפרקט”, אמר ג’יימס והמשיך: “אבל לפעמים אתה לא יכול להתגבר על כמות הפצועים שיש לנו בקבוצה. מספר שחקנים שנמצאים למעלה ברוטציה של הקבוצה לא משחקים, זה מקשה עלינו. קשה עוד להעריך את הפוטנציאל שיש לקבוצה הזו”. כזכור, הקאבס חסרים את קווין לאב, טריסטן תומפסון, רודני הוד וצ’די אוסמן בגלל פציעות. 

קווין לאב. לברון מחכה לו (רויטרס)

בצד המנצח של המשחק היה אייזיאה תומאס, עד לא מזמן שחקן קליבלנד, שסיים את הלילה עם 20 נק’, 9 אס’ ו-5 ריב’ ולא שכח לשלוח עקיצה לאקסית הטרייה: “אני לא צריך להוכיח להם כלום, בקליבלנד יודעים מה אני שווה. שיחקתי רק 15 משחקים בשבילם, אז לא בדיוק לנסות להוכיח להם איזה משהו. העולם יודע מה אני שווה ומה אני מביא למשחק. בשבילי זה היה עוד משחק, ואני שמח שעשינו עבודה קבוצתית אדירה כדי לנצח אותם”.