מכבי תל אביב גברה הערב (חמישי) 81:94 על אנדולו אפס בטורקיה במסגרת המחזור ה-25 ביורוליג וקטעה רצף של שלושה הפסדים בכל המסגרות, תוך שהיא משפרת משמעותית את מעמדה בקרבות העלייה לפלייאוף היורוליג.

מאמן הצהובים נבן ספאחיה אמר בסיום: “אני חושב שהיו לנו משחקים טובים יותר, אבל אני מרוצה בסך הכל ממה שעשינו, המשחק הזה התנהל הפוך ועשינו להם את מה שהם עשו לנו בתל אביב. אני רוצה לברך את הקבוצה שלי על המאמץ הגדול שהם השקיעו במשחק הזה, למרות שלא שיחקנו כדורסל טוב במיוחד, הניצחון הזה חשוב מאוד לקבוצה ולשחקנים”.

אלכס טיוס נלחם על הכדור עם בראיינט דאנסטון (יורוליג)

מייקל רול שהיה נהדר עם 16 נקודות ושבעה אסיסטים התייחס גם הוא: “זה ניצחון ענק בשבילנו, היינו צריכים את זה. אחרי שני הפסדים רצופים הגענו הפעם ערוכים ונלחמנו על הכדורים ואני שמח שזה עבד לנו. יש לנו הרבה כישרון בקבוצה וכשהכל מתחבר קשה מאוד לעצור אותנו. זה ניצחון גדול, אבל אנחנו צריכים לנוח כדי לקבל דחיפה ולהיות מוכנים לקראת הפלייאוף”. 

מייקל רול (איציק בלניצקי)

דיאנדרה קיין שקלע 9 נקודות, קטף תשעה ריבאונדים וחילק שישה אסיסטים הוסיף: “באנו למשחק הזה במטרה להילחם ולשחק חזק ואני שמח שניצחנו את המשחק הזה. אנחנו מחכים למשחק מול הפועל ירושלים, השגנו ניצחון גדול ואנחנו שמחים, אבל עכשיו אנחנו כבר חושבים רק על המשחק הבא”.

דיאנדרה קיין מול אריק מקולום (יורוליג)

המאמן המפסיד ארגין עתמאן התייחס גם הוא ואמר: “אני חושב שהם ניצחו אותנו מבחינה פיזית. הם לקחו 16 ריבאונדים בהתקפה ו-16 בהגנה וב-50 אחוז מהמקרים הייתה להם הזדמנות שנייה אחרי שהם החמיצו ולא הצלנו להתמודד עם כמות השלשות שהם קלעו, זו הפעם הראשונה העונה שמכבי קלעה שלשות ב-62 אחוזים. ניסינו לשחק את המשחק שלנו מבחינה התקפית, אבל אריק מקולום החטיא הרבה זריקות. עם זאת, ההתקפה לא הייתה הבעיה שלנו, הבעיה הייתה בהגנה כי בכל רבע הם קלעו לפחות 20 נקודות וברבע הרביעי אף קלעו 27 נקודות וגמרו את המשחק. הם ניצחו אותנו בכל פרמטר וזו הסיבה שהם במקום השמיני ואנחנו במקום האחרון”.

ארגין עתמאן (איציק בלניצקי)