דייויד בלאט העניק היום (רביעי) ראיון נרחב בתקשורת הטורקית בו התייחס לפרק ב-NBA, ליחסי הכוחות ביורוליג, לעונתו הנוכחית בדרושפאקה, הסיבות המרכזיות להישארותו במועדון, והשאיפות להמשך הקריירה.

“יש מספר עקרונות שאני מנסה להנחיל בדרושפאקה”, אמר המאמן הישראלי והוסיף: “אנחנו עושים התקדמות גדולה בקבוצה, במיוחד באירופה – התוצאות שם מראות על כך. אם מסתכלים על התמונה הגדולה, אני מרוצה מאוד מהעונה שלנו עד כה”.

דייויד בלאט ו-וויל קאמינגס (טוויטר)

המשיך בלאט ואמר: “יחסי התקשורת בכדורסל מאוד חשובים, צריך לדעת לעבוד היטב בסביבת אנשים על מנת להצליח. גם בקליבלנד ניסיתי להנחיל את אותה השיטה, אך זה לא הצליח פשוט כי הסגנון שונה. לא הצלחתי להשלים את הפרויקט. למרות זאת, זה היה חלק חשוב ומאוד משמעותי בקריירה שלי, אך אני חייב לציין שיש לי עניינים עדיין לא סגורים בליגת ה-NBA”.

על יחסי הכוחות ביורוליג: “פנרבחצ’ה וצסק”א הן שתי הפייבוריטיות עם האיכויות הכי גדולות, יש שם שני מאמנים מצוינים ואין שם בעיות בכימיה בין השחקנים. גם ריאל מדריד יכולה לעשות צרות לכל קבוצה ביבשת, גם מועמדים רציניים להגיע לפיינל פור. ז’ליקו אוברדוביץ’? מאמן מצוין, הוא תמיד רוצה להמשיך ולהתקדם. מאמן מודרני – אדם מודרני”.

ז'ליקו אוברדוביץ' (איציק בלניצקי)

המשך העשייה בדרושפאקה: “החלטתי להפוך לאחד מהמשפחה כאן במועדון, זה מקום שאני מרגיש נוח, אני מוקף בהרבה אנשים ברמה גבוהה. אנחנו מנסים להפוך את הספורט כאן לחלק משגרת החיים, רוצים להמשיך את הצמיחה התרבותית שיש כאן”.