במשחק הכי מעניין הלילה (בין שלישי לרביעי) ב-NBA, אירחה גולדן סטייט את אוקלהומה, שחוזרת הביתה עם ניצחון גדול על האלופה, לאחר דו קרב אדיר בין קווין דוראנט לראסל ווסטברוק, וגם עומרי כספי שלנו שיחק כמה דקות.

גולדן סטייט (13:41) - אוקלהומה סיטי (24:31) 125:105

שתיים מהיריבות הכי מעניינות בליגה נפגשו למשחק השני ביניהן העונה, כשכמו בכל מפגש מאז המעבר של קווין דוראנט לגולדן סטייט, הפוקוס עמד על הדו קרב בינו לבין ראסל ווסטברוק, שכמו במפגש הראשון העונה הצליח להוביל את התאנד’ר לניצחון נוסף על הווריירס, ולניצחון אישי על KD. עומרי כספי שיחק 8 דקות בהן תרם 2 נקודות, 3 אסיסטים ו-2 ריבאונדים.

למעשה, במחצית הראשונה כולם היו ניצבים בהצגה של צמד הכוכבים, כשאת הרבע הראשון ווסטברוק מסיים עם 21 נקודות ודוראנט עם 17. למחצית, האורחת ירדה ב-57:70 מרשים. ברבע השלישי גם פול ג’ורג’ נכנס לעניינים והעלה את היתרון כבר ל-22 נקודות, ומזה גולדן סטייט כבר לא יכלה לחזור.

ראסל ווסטברוק סיים משחק ענק מבחינתו עם 34 נקודות, 9 ריבאונדים ו-9 אסיסטים, וקיבל תרומה אדירה מפול ג’ורג’ שהוביל את אוקלהומה עם 38 נקודות, כולל 6 שלשות. כרמלו אנתוני אגב, נפצע לאחר 6 דקות. אצל הווריירס, קווין דוראנט קלע 33 נקודות וסטף קרי הוסיף 21.